Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 16.02.2018

2017 senesinin sonlarına doğru PC üzerindeki erken erişim sürecine elveda diyen PlayerUnknown’s Battlegrounds, 1.0 sürümüne geçtiğinden beri geleceği belli olmayan bir video oyununa dönüştü. Oyuncular, bu oyun erken erişim sürecinde iken gelecekte neler olacağını biliyordu ama erken erişim bitince, oyunun geleceği de karardı. Bunun üzerinde PUBG olarak da kısaltılan bu oyunun geliştiricileri bir açıklama yapmıştı ve oyunun geleceği hakkında net bir plana sahip olmadıklarını belirtmişti. Sevgili geliştirici bey, insanları oyunda tutmak için sağlıklı bir yol değil bu. Her neyse, hata anlaşılmış olacak ki, PlayerUnknown’s Battlegrounds geliştiricileri yeni bir açıklama yaptı.

PUBG

Ekipten gelen açıklamalara göre PUBG oyununun geleceği, düzgün bir yol haritası ile oyunculara çok yakında açıklanacak. Bu açıklama ne zaman gelecek, bilinmiyor ama topluluk yöneticisinin dediğine göre çok yakında yol haritası açıklanacak. Bu yol haritası ile oyuncular, gelecekte bu oyuna neler ekleneceğini, ne zaman ekleneceğini görebilecek. Aslında bu PlayerUnknown’s Battlegrounds oyuncuları için çok olumlu bir durum. Mesela geliştiricileri karşılaştırmak gerekirse, Fortnite: Battle Royale ile Epic Games, kusursuz bir iş çıkartıyor. Çünkü Epic Games, bütün şeffaflık ile oyunun güncellemelerinden bahsediyor.

Özellikle 2018 senesinde Fortnite: Battle Royale oyununa neler ekleyeceğini belirten yol haritası ile taktir toplayan Epic Games, muhtemelen PlayerUnknown’s Battlegrounds geliştiricilerine örnek oldu. Ayrıca Fortnite: Battle Royale şu an haftalık olarak yeni içeriklere kavuşuyor, önemli düzenlemeler yapılıyor. PUBG ise 1.0 sürümüne geçtiğinden beri herhangi bir önemli güncelleme ile karşımıza çıkmadı. Bu oldukça düşündürücü bir durum.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.