Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 30.08.2020

PlayerUnknown’s Battlegrounds ya da bir diğer adı ile PUBG Eylül 2020 ayında PlayStation Plus özelliği ile birlikte oyunculara sunulacak. Verilen bilgilere göre PUBG, 1 Eylül 2020 tarihinden 5 Ekim 2020 tarihine kadar PS Plus üyeleri için mevcut olacak. Tabii, bu esnada birkaç başka etkinlik de bulunuyor olacak. Haberimizde, oyunun bu müjdeli duyurusunun yapılmış olduğu basın bülteninde yer alan ekstra bilgileri de aşağıda sizlerle paylaştık.

PUBG Eylül 2020 PlayStation Plus duyurusu, etkinlik bilgileri, indirim duyurusu:

Eylül Ayı PS Plus Oyunu: 1 Eylül’den 5 Ekim’e kadar PUBG, PS Plus üyeleri için aylık oyun serisinin bir parçası olacak! Bunu kutlamak için şenlikleri, ek satışlar ve promosyonlarla uzatmaya karar verdik:

  • PS Plus Drop Pack: PS Plus üyelerine ayrıca SLR için çok beğenilen BATTLESTAT Rip Tide silah görünümü, Killer Clown seti (peruk, maske, takım elbise, pantolon, ayakkabı) ve Survivor Pass: Payback’te beş seviye sağlayan indirilebilir içeriğe özel erişim verilecek. PUBG – PlayStation®Plus Drop Pack, 1 Eylül’den 6 Ekim’e kadar PlayStation Store’dan indirilebilir.
  • PUBG G-Coin İndirimi: 1 Eylül’den 6 Ekim’e kadar G-Coin tüm PlayStation kullanıcıları için %10 indirimli olacak.

Eylül Ayı Oyuna Giriş Etkinliği: Tüm konsol ve Stadia oyuncuları Eylül ayında her hafta sonu PUBG’ye giriş yaparak aşağıda belirtilenler dahil olmak üzere çeşitli oyun içi görünümler elde edebilir:

  • 1. Hafta Sonu (4-6 Eylül): Okul Gömleği
  • 2. Hafta Sonu (11-13 Eylül): Mandarin Ceket (Siyah)
  • 3. Hafta Sonu (18-20 Eylül): Pileli Mini Etek (Siyah)
  • 4. Hafta Sonu (25-27 Eylül): Velcro Spor Ayakkabısı
Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.