İşte karşınızda devasa PlayerUnknown’s Battlegrounds Eylül 2017 ayı yaması

İşte karşınızda devasa PlayerUnknown’s Battlegrounds Eylül 2017 ayı yaması

PlayerUnknown's Battlegrounds için yolda olan yama büyük, notları daha da büyük.

PlayerUnknown’s Battlegrounds‘un Eylül 2017 ayı yaması oyuncularla buluştu ve değişen özellikler gerçekten çok fazla. Bir süredir yamaların ardı arkası kesilmişti ve biz de neler olduğunu düşünüyorduk, meğer bayağı büyük bir değişiklik yoldaymış. Eylül 2017 ayı, şu anda test sunucuları için sunuldu ve eğer her şey yolunda giderse, muhtemelen hafta sonuna kadar ana sunucularda bulunan oyuncular için de sunulacaktır. PUBG için şu anda test aşamasında olan devasa yamanın notlarını, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz internet sayfası üzerinde detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

PUBG

PUBG‘nin test sunucularına gelen yama ile yapılan değişikliklerin listesi gerçekten aşırı uzun, fakat şöyle bir göz gezdirdiğimizde, sisli hava eklentisi, 5.56mm Mini-14 silahı ve East of Stalber isimli yeni bir bölge, oyuncularla buluşuyor. Ayrıca, kullanıcı arayüzünde de birkaç değişiklik söz konusu. Örneğin, takım arkadaşınızın o anda ne yaptığını görebiliyorsunuz ve nişangah renklerinizi değiştirebiliyorsunuz. Bir başka gerçekten güzel bulduğumuz özellik de, haritada bulunduğunuz yeri, haritayı açıp bir saat işaret koymak gibi sıkıcı bir aşamadan geçmeden, basit bir şekilde işaretleyebiliyorsunuz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın