Yeni bir PUBG etkinliği, zırhlandırılmış UAZ bulunduracak

Yeni bir PUBG etkinliği, zırhlandırılmış UAZ bulunduracak

Oyuncuların sevgilisi UAZ aracının zırhlı hali ortaya çıktı.

PlayerUnknown’s Battlegrounds PC sürümünün test sunucusuna getirilen yeni bir yama, daha önce görülmemiş bir içerik bulunduruyor. Yamanın dosyalarını inceleyen oyuncuların zırhlı UAZ modeli ile karşılaşmasının ardından, bir PUBG yetkilisi Reddit üstünden olaya açıklık getirdi. Oyunun yeni bir etkinliği, diğer içeriklerin yanı sıra zırhlandırılmış UAZ aracını da bulunduracak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PUBG

Oyunun geliştiricileri, yılın ilk aylarında oyuna mermilerin delicilik özellikleri ile ilgili yenilikler getirmek istediklerini belirtmişlerdi. İnsanlar, PUBG’nin efsanesi 4×4 UAZ’nin zırhlı hali olan bu aracı ilk gördüklerinde haliyle oyuna araçların zırhlı hallerinin geleceğini düşünmeye başladılar. Reddit üstünden ilerleyen tartışmalara PUBG yetkililerinin katılması ile birlikte, aracın oyunda düzenlenecek bir etkinlik için olduğu ortaya çıktı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Hemen aşağıdan da inceleyebileceğiniz gibi gerçekten zırhlandırılmış bir UAZ olan bu model, içindeki yolcuları kafadan vuruşlara karşı bile koruyacak gibi görünüyor. Geliştiriciler tarafından yapılan açıklamada, daha fazla bilginin kısa süre içerisinde paylaşılacağının belirtildiğini söylemeden geçmeyelim. Zırhlandırılmış araçlar yalnızca etkinliklere özel olmak yerine oyuna tamamen getirilirse, dengeleri değiştirecek bir hamle olabilir mi?

Modellemeye bakacak olursak, bunun basit bir özelleştirme yerine yeni bir tür sayılabileceğini bile söyleyebiliriz. Dilerseniz sizler de hemen aşağıdan zırhlı UAZ’nin üç boyutlu modelini Skin Tracker yoluyla inceleyebilirsiniz. Bir önceki paragrafta sorduğumuz soruya dair cevaplarınızı bizlerle paylaşmaktan çekinmeyin! Battle Royale türü oyunlar arasındaki rekabetin her geçen gün artıyor olması, yeni içerikler ve devrimsel mekaniklere de yaklaştığımız anlamına geliyor olabilir.


PUBG  Satın al
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.