PlayerUnknown’s Battlegrounds için bir dizi veya film yapılabilir

PlayerUnknown’s Battlegrounds için bir dizi veya film yapılabilir

Şu an en çok ihtiyacımız olan şey de bir PlayerUnknown's Battlegrounds filmi zaten.

Şu an PlayerUnknown’s Battlegrounds sadece PC ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirmiş durumda. Oyunun bu iki platformda toplam 30 milyondan daha fazla oyuncusu bulunuyor. Ayrıca oyunun Steam üzerindeki anlık oyuncu rekoru ise daha yeni 3 milyona ulaştı. Bu sırada ekip, PC üzerinde erken erişim sürecinden çıkan oyunlarının bir diğer erken erişim sürümü olan Xbox One sürümü üzerinde çalışıyor. PUBG oyununun PlayStation 4 konsoluna gelmesi de 2018 sonuna doğru gerçekleşecektir diye düşünüyoruz. Çünkü Sony, geliştirilme süreci bitmemiş olan oyunları PlayStation Store üzerinde kabul etmiyor. Peki, oyun PlayStation 4 üzerinde de çıkışını gerçekleştirdikten sonra ne olacak?

PUBG

Bu soruya bizim net bir cevabımız yok ama PlayerUnknown’s Battlegrounds markasını geliştiren şirketin CEO koltuğunda oturan Chang Han Kim, video oyunları ardından eğlence sektörüne PUBG ile açılmaya devam edecek gibi görünüyor. Chang Han Kim, yaptığı yeni açıklamalarda bir PlayerUnknown’s Battlegrounds dizisinin veya filminin yapılmasını çok istediğini, hatta gerekli kişiler ile de görüşmeye geçtiğini belirtti.

Chang Han Kim, “PUBG markasının evrensel bir şey olmasını çok isterim. Bu markayı elektronik spor dalına, film dalına, drama dalına, çizgi film dalına ve animasyon dalına taşımak istiyoruz. Hatta bu konuda Hollywood ve Netflix ekiplerindeki birçok önemli kişiden de telefon aldık ve bizler şu an her şeye sıcak bakıyoruz. Bizim rüyamız, video oyunu temelli yeni bir kültür yaratmak.” dedi.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın