Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 11.09.2018

Günümüzün başarılı Battle Royale türü oyunlarından bir tanesi olan PUBG, bu türdeki diğer rakibi gibi sürekli olarak yeni içerikler sunmaya çalışıyor oyuncularına. PUBG için çıkan 21 numaralı PC güncellemesi ile birlikte yepyeni dosyalar ortaya çıktı. Ortaya çıkan dosyalar, PUBG'nin gelecek güncelerinde bizlere sunacağı Dihor Otok isimli bir kar haritasını gösterdi. Hemen aşağıda bulunan galerimize, harita ile ilgili ortaya çıkan görselleri yerleştirdik. Galerimizde bulunan farklı bir görsel daha var. Bu görsel ise, yine dosyalar arasında bulunan C4 eşyasına ait.

PUBG için Dihor Otok ve C4 geliyor

PUBG dosyaları arasında bulunan Dihor Otok'un adı, haritanın dosyalarının isimlerinden geliyor. Bu yüzden de, gelecek kar haritasının adının Dihor Otok olduğu düşünülüyor. Her ne kadar Erangel'den daha küçük gibi görünüyor olsa da, Sanhok'tan daha büyük görünüyor. Dihor Otok'un görselleri, bizlere haritanın Kuzey kısmının neredeyse tamamının karlarla kaplı olduğunu gösteriyor. Ayrıca, dikkatli baktığımızda harita ile ilgili önemli detaylar da görebilmek mümkün.

Dikkatlice baktığımızda Dihor Otok haritasının yine Kuzey kısımlarında birtakım şehirler olduğunu görebiliyoruz. Güney kısımlarında ise durum tam tersi gibi görünüyor. Galerimizde sizinle paylaştığımız görsellerden bir tanesi de yeni bir silah olan C4'e ait. Her ne kadar ne zaman geleceği hakkında bir fikrimiz olmasa da, yakında gelecektir diye düşünüyoruz. Yeni gelen harita ve eşya hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.