PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununa daha fazla kozmetik öge eklenecek

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununa daha fazla kozmetik öge eklenecek

Oyunun yapımcısı, oyunun dengesini değiştirecek hiçbir ögenin eklenmeyeceğini de söyledi.

Ganimet kutuları ve mikro ödemelerin konusu tam bitti derken, PlayerUnknown’s Battlegrounds dağıtımcı ekibi konuyu tekrar açtı. PUBG olarak da kısaltılan PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun dağıtımcı şirketinin G-STAR Global Game Exhibition sırasında yaptığı bir açıklamaya göre oyuna daha fazla kozmetik öge eklenecek. Bu kozmetik ögeler, oyunculara yine ganimet kutuları ile sunulabilecek fakat bu ganimet kutularından sadece kozmetik ögeler çıkacak. Dağıtımcı ekip, bu kutulara oyunun dengesini değiştirebilecek hiçbir şey eklemeyeceklerini belirtti.

PUBG

Changhan Kim ve Junhyuk Choi isimlerinden gelen açıklamalara göre PUBG içerisine gelecekte yeni kıyafetler, silahlar ve araçlar eklenecek. Tüm bu ögeler oyuna eklenmeden önce duyurular yapılacak. Ayrıca ekibin açıklamalarına göre yakında özel bir duyuru da yapılacak ama bunun ne hakkında olduğunu henüz bilemiyoruz. Oyunun dağıtımcı ekibinin açıklamalarının devamına göre, şu an PlayerUnknown’s Battlegrounds yeni kozmetik ögeler istiyor ve ekip de bunun farkında. Fakat şu an geliştirici ve dağıtımcı ekibin ana odak noktası, oyunun 1.0 sürümünü piyasaya sürebilmek. Ekip, bu sürümden sonra kozmetik ögeler üzerinde yoğunlaşmaya başlayacak.

Son olarak, geliştirici ve dağıtımcı ekip gelecekte oyuna bir öğretici bölüm, pratik bölümü veya poligon ekleyebilir. Özellikle oyuncuların çoğunluğu PUBG içerisine poligon eklenmesini istiyor çünkü bu sayede oyuncular, silahları rahatlıkla deneyebilecek. Bize soracak olursanız da oyuna sadece poligon eklenmeli. Öğretici bölüm veya pratik bölümü eklenmemeli çünkü bu bölümler eklendikten sonra, o ilk oyundaki heyecan tamamen ortadan kalkacaktır. Bu kötü bir durum.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın