Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 29.06.2018

PlayerUnknown’s Battlegrounds, günümüzde birçok rekorlara imza atmayı başarmış bir yapım. Bu başarılar arasında, Steam platformu üzerinde açık ara en çok oynanan oyun olma, en çok oynanma gibi başarılar da bulunuyor. Bildiğiniz üzere, oyun uzun süredir bizlerle birlikte olmuş olmasına rağmen, hiç doğru düzgün bir PUBG indirimi ile karşılaşmamıştık. Fakat geçtiğimiz günlerde Steam üzerinde bir indirim olmuştu. Steam üzerindeki indirimin ardından, oyun başka platformlarda da indirime girdi. Bu haberimiz de, tam olarak bununla ilgili.

PUBG için büyük bir indirim kampanyası başlatıldı

PUBG, Playstore üzerinde %33 indirim ile 45 TL’ye karşımızda

Kampanya sayfasına ilerlemek için buraya tıklayınız.

Steam’in ardından Playstore üzerinde de indirime giren PUBG, %33’lük bir indirim ile 68 TL’den 45 TL’ye düşmüş durumda. Bir karşılaştırma yapacak olursak, oyun şu anda Steam üzerinde 46,23 TL’lik fiyat etiketine sahip. Oyunu satın almak için, hemen yukarıda bulunan bağlantıya tıklayabilirsiniz. Ulaşacağınız internet sayfasından satın alacağınız oyun kodunu, Steam üzerinden etkinleştirebilir ve hesabınıza ekleyebilirsiniz. Bu indirim kampanyasının sadece kısa bir süre için mevcut olduğunu belirtmekte de fayda var. Bu yüzden, elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederiz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.