Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 20.05.2020

Bugün PC‘de uzun zamandır beklenen dereceli modu, normal maçlarda botların bulunması ve daha fazlasını getiren  PUBG 7.2  güncellemesi yayınlandı.

7.2 güncelleme değişikliklerinin çoğu test sunucusunda görünenlerle aynı olsa da, Gas Cans gibi ertelendiği onaylanan bazı özellikler de bulunmaktadır.

PUBG 7.2 Güncellemesi artık test sunucularında mevcut ve beraberinde silah dengesi değişiklikleri, ateşle oynamanın yeni yolları ve uzun zamandır beklenilen dereceli modu getiriyor. Dereceli mod ile PUBG oyuncuları yeteneklerini dünyanın en iyi oyuncularına karşı test edebilecekler.

Bu güncelleme aynı zamanda botları da son birkaç hafta içinde topluluk arasında tartışmalı bir konu olsa da oyuna ekleyecektir. Botlar dereceli maçlarda olmayacak fakat yine de bir gereği var mıydı diye düşünmeden edemiyoruz.

Dereceli, PUBG E-Sports’un kullandığı SUPER ayarlarının 64 oyunculu takım odaklı oyuna odaklanan bir varyasyonunu kullanacaktır. Dereceli ayarlar, ellerinizde bulunan daha hızlı yağma seçenekleri, daha rekabetçi odaklı bir bluezone ve çok popüler talep ile NO Redzone anlamına da geliyor. Dereceli mod, pro devresinde kullanılan haritaların aynısını kullanacaktır. Her maçta rastgele üç harita seçilecektir. Erangel, Miramar ve Sanhok. Son olarak dereceli modda botlar olmayacaktır.

“Hem FPP hem de TPP’yi destekleme kararı aldık. FPP Esporlar için ana mod olmasına karşın TPP normal oyuncularla en popüler mod olacaktır. Başlamak için takım oyununa odaklanıyoruz. Ancak oyuncular 1, 2 veya 3 kişilik kadroları da seçebilirler. FPP ve TPP ayrı olarak sıralanacak ve her iki modda da elde edilen en yüksek rütbe, o sezon kazandığınız ödülleri belirleyecekler.”

PUBG PC, Playstation 4 ve Xbox One’da mevcut. Mobil sürüm olarak ise iOS ve Android’den oynayabilirsiniz. Diğer oyun haberleri yazılarımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.