PUBG 22 Mart Güncelleme Notları

PUBG 22 Mart Güncelleme Notları

Bugün PUBG test serverine yeni güncelleme geldi

Bugün test serverine yeni gelen güncelleme oyuna yeni değişiklikler ekliyor. Önceden 4 kişi ile yapılan squad maçlar artık 8 kişi olarak da yapılabilecek ve oyuna yeni bir silah geldi “Flare Gun”. Detaylar aşağıda.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR
Oyuncular,
PUBG – Etkinlik Modu’na gelen yeni bir sistemi duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Etkinlik Modunu, yeni şeyler denemek ve farklı oyun parametrelerini denemek üzere düzenli olarak değişen bir Özel Oyun olarak düşünebilirsiniz. Etkinlik Modunu kullanarak, oyuncular halka açık maçlarda bulunmayan Battle Royale deneyimlerini yaşayabilecekler. Ancak, Etkinlik Modu yeni içerik özelliği içerdiğinden, sadece önceden belirlenmiş bir Özel Oyun’dan çok daha fazlası olacak şekilde tasarlanmıştır, bunların çoğu sadece sınırlı bir süre için oyunda kullanılabilir. Olay Modunun ilk iterasyonu çok basit bir sistem olacak, çünkü sistem sadece son zamanlarda bir araya getirildi ve önce temelleri test etmeliyiz. Bu hafta bir takımda 8 oyuncuyla oynayabileceksiniz ve tüfek düşürme oranı ikiye katlanacaktır. Halk maçlarından büyük bir değişiklik olmadığını biliyoruz, ancak yukarıda belirtildiği gibi, bu sadece bir şeyler yuvarlamaktır. Etkinlik Modunun geleceği heyecan verici şeyler taşıyor! İlk yinelemenin etkili eşleştirmeyi sağlamak için yalnızca Erangel’de TPP içereceğini unutmayın. PUBG’nin bir kopyasına sahip olan herkes Etkinlik Modundan yararlanabilir. Etkinlik Modunda oynamak için, lütfen ana menünün sol alt köşesindeki ilgili kullanıcı arayüzünü kullanın.
pubg 22 mart güncellemesi
Son olarak, bir sonraki iterasyonumuza dahil edilecek özelliklerden birini ortaya çıkarmak istiyoruz.
pubg flare gun
Mevcut test yapısının kararlı bir durumda olduğunu görünce, yakında canlı sunucuya taşımayı planlıyoruz. Daha sonra detaylı program hakkında size bilgi vereceğiz.Bu yeni sistemi beğeneceğinizi umuyoruz!

Teşekkür Ederiz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.