Menü
https://leadergamer.com.tr/hideo-kojima-death-stranding-aciklama/

PlayerUnknown’s Battlegrounds

Yapımcı Bluehole, Inc.
Dağıtımcı Bluehole, Inc.
Tür
Çıkış Tarihi 23 Mart 2017
Playerunknown's Battlegrounds 7 Eylül 2017 20:55

PlayerUnknown’s Battlegrounds, 100 milyon oyuncuya ulaşabilir

PlayerUnknown’s Battlegrounds geliştiricileri League of Legends gibi büyük bir oyun yapmak istiyor.


PlayerUnknown’s Battlegrounds oldukça başarılı bir oyun ama kendi çapında tabii. PUBG bir Grand Theft Auto V, bir League of Legends değil. Fakat oyunun geliştirici ekibi, bir gün League of Legends kadar büyük bir oyuncu kitlesine sahip olmak istediklerini, bunun için çalışacaklarını belirtti. Oyun henüz PC platfformunda 10 milyon oyuncuya ulaştı. 2017 sonunda Xbox One platformunda göreceğimiz PlayerUnknown’s Battlegrounds, 2018 yazında veya 2018 sonunda da PlayStation 4 konsoluna çıkacak. Belki bu şekilde geliştirici ekip 50 milyon oyuncuya ulaşabilir ama bizce maksimum rakam da bu olacaktır. 100 milyon gibi büyük bir rakama ulaşmak, her oyunun harcı değil.

PUBG

Brendan Greene, veya PlayerUnknown, “PUBG satış rakamlarımız sürekli olarak yukarıya çıkıyor. Satışlarımız hiç yavaşlamıyor ama büyüme/gelişme deyince League of Legends oyununa bakmak lazım. 100 milyon aylık aktif kullanıcıları var. Eğer kartlarımızı doğru oynarsak, belki biz de bir gün o kadar oyuncu sayısına ulaşabiliriz. Ayrıca oyunumuzun fiyatından da memnunuz. 30 Dolar fiyat etiketinin üstüne çıkmak istemiyoruz.” dedi vermiş olduğu röportajda.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör