Menü
https://leadergamer.com.tr/borderlands-serisinin-tarzi/

PlayerUnknown’s Battlegrounds

Yapımcı Bluehole, Inc.
Dağıtımcı Bluehole, Inc.
Tür
Çıkış Tarihi 23 Mart 2017
Playerunknown's Battlegrounds 5 Eylül 2017 16:54

PlayerUnknown’s Battlegrounds, anlık 1 milyon oyuncuya ulaşacak gibi görünüyor

PlayerUnknown’s Battlegrounds başarılara doymuyor.


Günümüzün en çok konuşulan oyunlarından biri olan PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da kısa ve daha çok bilinen adı ile PUBG, rekor kırmaya doyamıyor. Aşırı hızlı bir şekilde kullanıcı sayısı açısından yükselen PlayerUnknown’s Battlegrounds‘un, an itibari ile bakmış olduğumuz Steam verilerine göre, en yüksek olarak 960,950 olarak görünüyor. Sadece bu kadarla da sınırlı değil veriler. Haberimizi yazmış olduğumuz dakikalardan 3 dakika kadar önceki yapılan sayımlara göre, an itibari ile oyunda 949,534 oyuncu bulunuyor.

PUBG

PUBG, her geçen gün beklenilmedik bir şekilde oyuncu sayısını katlıyor resmen. Temmuz 2017 ayının en yüksek oyuncu miktarı olarak 481,291 sayısına ulaşan PlayerUnknown’s Battlegrounds, Ağustos 2017 ayı içerisinde en yüksek 874,171 sayısına ulaştı. Henüz daha Eylül 2017 ayının başlarında olmamıza rağmen, önceki aya göre yaklaşık 85,000 oyuncu fark atmış olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda, PUBG‘nin çok yakın bir tarihte 1 milyon oyuncu sayısını geçeceğini söyleyebiliriz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör