Menü
https://leadergamer.com.tr/gamer-deals-resident-evil-7-outlast-2-squad/

PlayerUnknown’s Battlegrounds

Yapımcı Bluehole, Inc.
Dağıtımcı Bluehole, Inc.
Tür
Çıkış Tarihi 23 Mart 2017
Playerunknown's Battlegrounds 8 Eylül 2017 16:52

PlayerUnknown’s Battlegrounds anlık 1 milyon oyuncu barajını aştı

PlayerUnknown’s Battlegrounds için yeni hedef ise 2 milyon anlık oyuncu.


900 bin civarı anlık oyuncu sayısı ile Steam platformda anlık en çok oyuncuya ev sahipliği yapan oyun unvanını taşıyan PlayerUnknown’s Battlegrounds, bugün yine Steam üzerinde daha önce hiç geçilmemiş bir barajı geçti. Bu baraj ise, anlık 1 milyon oyuncuya oyunun ev sahipliği yapması idi. Şu an Steam platformunda anlık olarak en çok oyuncu tarafından oynanan oyun PUBG olarak görünmekte. PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun rekor oyuncu sayısı tam olarak 1,018,540. Bu oyunu 751,666 ile Dota 2, ardından da 515,104 ile Counter-Strike: Global Offensive takip ediyor.

PUBG

PlayerUnknown’s Battlegrounds hakkında daha önce, “Eğer PlayerUnknown’s Battlegrounds oynarken sürekli aynı silahları kullanmaktan sıkıldıysanız, oyunun geliştiricilerinin size güzel bir haberi var. Oyuna, ilk yeni güncelleme ile yeni bir silah eklenecek ve bu silah, sizlerin de aşağıdan görebileceği gibi Mini-14 olacak. Mini-14, harita üzerindeki herhangi bir yerde bulunacak. Yani yardım kutularından düşen silahlar kadar nadir olmayacak. Gerçek hayatta 5.56mm mermi kullanan bu silah, önümüzdeki hafta PUBG oyununa gelecek olan güncelleme ile oyuncuların beğenisine sunulacak. Eğer silah, oyunda da 5.56mm mermilerini kullanırsa, muhtemelen SKS silahından daha güçsüz olacaktır. Akılda bulundurmakta fayda var.” de demiştik.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör