PT oyunundan esinlenilmiş Infliction ile tanışın

PT oyunundan esinlenilmiş Infliction ile tanışın

Deneme sürümünü indirebilirsiniz.

Caustic Reality ekibi tarafından üzerinde çalışılan Infliction, bu haberimizde sizlere bahsedeceğimiz oyun. Bildiğiniz üzere, yeri göğü inletmiş olan bir PT vardı bir ara. Başta oyuncularla buluşan PT, daha sonradan da iptal edilmişti. Bu haberimize konuk olan Infliction ise iptal edilmiş olan PT’den esinlenerek yapılmış bir yapım. Belki PT kadar iyi bir yere sahip olmayacak bizim gönlümüzde fakat en azından aynı yoldan gittiği için benzeri bir tecrübe sunabilecek. Dahası, an itibari ile oyunun deneme sürümü de kapılarını oyunculara açmış bulunuyor.

PT oyunundan esintiler taşına Infliction deneme sürümü indirmeye hazır

Eğer sizlere bahsetmekte olduğumuz yapım ilginizi çekmeyi başardıysa, kendisine bir fırsat verebilirsiniz. Bunu ise, Infliction deneme sürümü ile gerçekleştirebilirsiniz. Infliction Demo sürümünü indirmek için yapmanız gereken şeyler çok basit. Önce Steam hesabınıza giriş yapın. Ardından mağaza sayfasını açın. Buradaki arama kısmına, “Infliction Demo” yazarak, oyunun deneme sürümüne ulaşın. Ardından da indirip tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz zaten.

PT’den esinlenilmiş olan Infliction hakkında sizlere verebileceğimiz bilgiler bu kadardan ibaret değil elbette. Infliction, önümüzdeki Ekim 2018 ayı içerisinde tam çıkışını gerçekleştirmeyi hedefliyor. Ayrıca, Unreal Engine kalitesi ile karşımıza çıkmakta olduğunu belirtmemizde de fayda var elbette. Oyuncuları, Infliction içerisinde standard ve hardcore adlarına sahip 2 farklı zorluk bekliyor. Standard zorluk modunda oyun sizin elinizden tutuyor fakat hardcore modu sizi kendi halinize bırakıyor.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın