PSN Plus Üyelerine Little Big Planet Bedava

PSN Plus Üyelerine Little Big Planet Bedava

Sony’nin online sistemi Playstation Network yani PSN şuana kadar ücretsizdi Playstation 3 kullanıcıları için. Sony temel özelliklere dokunmayarak yeni bir paralı PSN sistemi geliştirdi. Bu da geçtiğimiz günlerde haberini yaptığımız PSN Plus idi. PSN Plus ile ilgili haberleri sitemizden takip etmişinizdir; ama yine kabaca değinecek olursak PSN Plus ile her ay belli sayıda PSN oyununu konsolumuza indirebiliyoruz, yine her ay belli sayıda temayı konsolumuza indirip kullanabiliyoruz ve bunlardan öte bazı oyunların demolarını erkenden ya da sadece PSN Plus üyelerine özel sunumundan yararlanabiliyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sony, PSN Plus için bunlardan öte bir duyuru yaptı bugün. Playstation 3’ün en önemli kozlarından biri olan ve önümüzdeki zamanlarda ikinci oyunu çıkacak olan Little Big Planet oyununu PSN Plus kullanıcılarına ücretsiz olarak sunacağını duyurdu. Bu açıklama EU Playstation Blog adresinden yapıldı.

Açıklamaya göre 29 Haziran ile 3 Ağustos tarihleri arasında 1 yıllık PSN Plus üyeliği alanlara oyun tamamen ücretsiz olarak sunulacağı duyuruldu. Bunun için belli bir kısıtlama yok; oyun tamamen sizin olacak.

PSN Plus geçtiğimiz günlerde gerçekleşen E3 oyun fuarında duyuruldu ve yıllık ücreti tam olarak 39.99 pound olacağı açıklandı.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın