PS4’ün reklamı sızdı ve sloganı belli oldu!

PS4’ün reklamı sızdı ve sloganı belli oldu!

PS4 denince akla gelecek olan slogan...

Merakla beklenen PlayStation 4’ün reklamı ve reklamda kullandığı slogan internet dünyasına sızdı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Her ne kadar video elimizde olmasa da videonun içeriği ve sözleri ile az çok nasıl bir videonun bizi beklediğini biliyoruz. Bu bilgilerinin kaynağının daha önce PSP reklamını sızdıran kaynak olması ihtimalleri kuvvetlendiriyor.

ps4_articleGreatness AwaitsyaniYücelik ve büyüklük bekliyor! sloganını içeren reklam ilk olarak küçük bir şehrin boş yollarında kameraya doğru yürüyen yalnız bir gence odaklanıyor. Sonra gencimiz konuşmaya başlıyor.

“Neden yüce olmayasın ki?  Sen, dahi bir çocuğun hayal gücüne ve antik tanrıların gücüne sahip olan sen!”

“Neden sıradan biri olasın ki? Sen, bir cinayetten kaçabilen ya da ölüyü canlandırabilen sen!” Gencimiz tam da bu sözleri söylerken etraftaki binalar hasar almaya başlar.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

“Neden isimsiz biri olasın ki? Sen, ismi saygılı dolu ya da korkmuş fısıltılarla söylenen sen!” derken uzaktan acı bir bağırış kopar ve arkadaki pencereler sesten patlar sonra da iki kişi sarı renkli zıt yönlerden hızlıca koşar.

“Neden korkak biri olasın ki? Sen, sonsuz yaşamları biriktirirken bir hakim ya da jüri gibi davranabilen sen!” Genç yürüdükçe binaların hasarları iyice artar ve bir BMX bisikletli çocuk ile hokey sopalı gençler yalnız gencimizi takip etmeye başlar.  Daha çok cesur ruh yalnız kahramanımızın hedefine katılır ve o nereye giderse onu takip eder.

“Neden geçmişin bir kölesi olasın ki? Sen, geçmişte bir okyanus gibi seyahat edip tarihi tek bir kelime ile tekrar yazan sen!” Kahraman gencimiz tereddütsüzce ve odaklanmış bir şekilde kameraya doğru yürümeye devam eder ve sarı renkli dağılmış enkazların yanından geçer. Rüzgar kahramanımızın aleyhine eserken ve önünde kaosun sesleri duyulurken, yalnız kahraman gencimiz duyulmak için sesini yükseltir ve bu sırada arka planda elleme yapılmış “Destiny” oyunun bir bayrağı pencereden görünür.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

“Neden yüceliği reddedesin ki? Eğer kendinde reddedersen, bütün Dünya’da reddetmiş olursun! “

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.