Menü
https://leadergamer.com.tr/mass-effect-andromeda-butun-galaksi/
PlayStation 4 Pro , Popüler , PS4 Pro 28 Aralık 2016 21:02

2 takipçimize PlayStation 4 Pro veriyoruz

PlayStation 4 Pro kazanabilmek için yapmanız gereken tek şey, sayfamızı beğenmek.


Leadergamer ve VG247 Türkiye, ortaklaşa bir şekilde 2 takipçimize PlayStation 4 Pro veriyoruz. Peki, Sony’nin en yeni konsolu olan PS4 Pro’yu kazanmak için yapmanız gereken neler? Hemen cevabını verelim, çünkü konsolu kazanmak oldukça kolay. Çekilişimizde yer alabilmek için sadece Leadergamer ve VG247 Türkiye Facebook sayfalarını beğenmeniz yeterli. Eğer iki sayfamızı da beğendiyseniz, çekilişimizin açıklanacağı tarih olan 15 Ocak 2017 tarihini beklemeye başlayabilirsiniz.

PlayStation 4 Pro PS4 Pro

Eğer PlayStation 4 Pro çekilişimize, sayfalarımızı beğenerek katıldıysanız, çekilişin açıklanacağı tarihi beklemek biraz sıkıcı olabilir. İşte bu yüzden, çekilişimizin açıklanacağı tarihe kadar, hemen aşağıda maddeleyeceğimiz şeyleri yaparak, PS4 Pro çekilişimizdeki şansınızı arttırabilirsiniz. Fakat unutmayın, sadece sayfalarımızı beğenerek çekilişe zaten katılmış oluyorsunuz. Bu maddeleri yapmak kesinlikle zorunlu değildir, opsiyoneldir. Bu maddeleri gerçekleştirmek sadece kazanma şansınızı arttıracaktır. Ayrıca, yine şansınızın artmasını istiyorsanız, bu maddelerin hepsini yapmak zorunda da değilsiniz. Tek bir tanesini yapmak bile şansınızı arttırabilir. Fakat hepsini yapmak, şansınızı maksimuma çıkartacaktır.

Gerçekleştirdiğimiz çekiliş, 15 Ocak 2017 tarihinde, internet sitelerimiz üzerinden açıklanacaktır. Ayrıca 2 kazanan için, 2 adet de yedek isim seçilecektir. Kazanan isimler, 24 saat içerisinde bizler ile iletişime geçmez ise, konsollar, yedek isimlere kalacaktır. Bu durumda, yedek isimler ile iletişime biz geçeceğiz. Herkese, 2016 senesinin son, 2017 senesinin ilk çekilişinde bol şans diliyoruz!

Kaan GEZER Editör