Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

PlayStation 4 için gelecek 5.50 güncellemesinin ilk detayları göründü

PlayStation 4 için gelecek 5.50 güncellemesinin ilk detayları göründü

System-Wide Supersampling özelliği sonunda PlayStation 4 Pro kullanıcılarına sunuluyor.

NeoGAF, Reddit ve ResetERA gibi birçok farklı internet platformundaki birçok farklı oyuncu, PlayStation 4 için yayımlanacak olan 5.50 güncellemesinin beta sürümünü indirmeye başladı. Çünkü bu oyuncular, 5.50 güncellemesinin beta süreci için kayıt olmuştu. Eğer siz kayıt olmadıysanız, şu saatten sonra bu güncellemenin beta sürecine erişmeniz imkansız. Her neyse, bahsettiğimiz platformlardaki PS4 kullanıcıları da, 5.50 sistem güncellemesi ile nelerin değiştiğini internet alemine yaydı. Dilerseniz bu değişikliklere yazımızın devamından daha detaylı bir şekilde göz atalım.

PS4

Öncelikle söyleyelim, herkesin senelerdir beklediği PlayStation Network isim değiştirme özelliği, bu güncelleme ile de oyunculara sunulmuyor. Fakat artık System-Wide Supersampling var. Muhtemelen sadece PlayStation 4 Pro kullanıcılarına sunulacak olan System-Wide Supersampling sayesinde, eğer geniş bir ekran kullanıyorsanız, daha düzgün bir görüntü elde edebileceksiniz artık. Ayrıca, System-Wide Supersampling haricinde artık sistem içerisinde takımlar oluşturabileceğiz. Bu takımlar, topluluklar ve arkadaş gruplarına alternatif olarak geliyor olabilir. Muhtemelen yeni turnuva özelliği için kullanılacaktır.

Takımlar ve System-Wide Supersampling haricinde, PlayStation 4 kullanıcıları artık daha düzgün bir kütüphaneye erişebilecek. Artık PS4 konsolumuzda iki farklı kütüphane olacak. Bir kütüphane, satın aldığımız oyunlar için kullanılacak, diğer kütüphanede ise PlayStation Plus oyunlarımız görülecek. Ayrıca, satın alınmış oyunlar kütüphanesinden artık istediğimiz oyunları saklayabileceğiz. Son olarak da, artık bildirimler kısmındaki tüm bildirimleri silebileceğiz. Özellikle bu son özellik için gerçekten teşekkür ediyoruz. Artık sinirimizi bozmaya başlıyordu.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın