Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 27.10.2018

Günümüzün açık ara en çok beklenen oyunlarından biri olarak gösterebileceğimiz Red Dead Redemption 2, en sonunda oyuncuların huzuruna sunuldu. Biz de, sitemiz üzerinde kendisini incelemiş ve sürprizini kaçırmayacak bir şekilde sizlerle paylaşmıştık. Ayrıca, yine sitemiz üzerinde, Red Dead Redemption 2'ya yeni başlayan oyuncular için birçok rehber de paylaştık. Fakat, fiyatlar yüzünden henüz Red Dead Redemption 2'ya başlama imkanı bulamamış oyuncular da var ne yazık ki. Bu haberimiz, tam olarak onlar için. Zira, 12 taksitle PS4 için Red Dead Redemption 2 satın alma imkanı sunuluyor artık.

Ayda 37,42 TL'ye Red Dead Redemption 2 PS4 sürümü satın almak mümkün

Red Dead Redemption 2 çıktı çıkmasına da, fiyatlar biraz malum. PlayStation Store'a baktığımızda bizleri 469 TL gibi dudak uçuklatan bir fiyat karşılıyor. Tabii, bu sadece oyunun standart sürümü. Red Dead Redemption 2 Special Edition 569 TL, Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition ise 669 TL'lik fiyat etiketlerine sahip. Xbox One platformu üzerinde de bu durum hiç de farklı değil. Neyse ki, bu durum için güzel bir çözüm var.

Playstore'a eklenen Red Dead Redemption 2, oyunculara 12 ay taksit imkanları ile sunuluyor. İnternet faturanıza ek olarak 12 aya varan taksitlerle, toplamda sadece 449 TL gibi bir fiyat etiketi ile Red Dead Redemption 2 PS4 sürümü sahibi olabilirsiniz. Bu da, ayda 37,42 TL demek oluyor sadece. Eğer bu kampanya ilginizi çekmeyi başardıysa, buraya tıklayarak ulaşacağınız Playstore sayfası aracılığıyla oyununuza sahip olabilirsiniz. İşin daha da iyi kısmı ise, bu oyunun dijital değil, fiziksel sürümü. Satın aldığınız kodu, OverGame üzerinde kullanmanız gerekiyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.