PS Plus’da 2 Oyun Daha Ücretsiz!

PS Plus’da 2 Oyun Daha Ücretsiz!

Evde kalırken sıkılmamamız için uğraşan Playstation yetkilileri,aylık verdiği iki bedava oyunla kalmayıp, 2 adet oyunu daha bedava olarak önümüze getirdi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Uncharted serisinin eski oyunlarını Nathan Drake Collection olarak bundle halinde bizlere getiren Sony yetkilileri,aynı zamanda Steam‘ ve Playstation 3‘te çok oynanan kısa oyunumuz The Journey’i de biz oyunseverlerle buluşturuyor.

Uncharted serisi bildiğiniz gibi..Başladıktan sonra aileniz sizi salona yemeğe çağırmadıkça başından ayrılamazsınız,gözleriniz ağrır, yaklaşık günde 10 saat kafayı yemiş gibi oynamaya devam edersiniz.

Ve evet,The Journey

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Eğer oyun dalında En iyi Kısa Film Oscar‘ı olsaydı,inanıyorum ki The Journey kesinlikle bu ödülün sahibiydi arkadaşlar.Uykuya dalmadan önce şöyle yatağa uzanıp bu oyunu açın ve 2-3 saat süren sanat eserini görün derim.Asıl dikkatinizi çeken oyunun zorluğu değil,hayata dair vermek istediği mesaj olacaktır.Herkes kendine hayatla ilgili farklı düşünceler ve sorular çıkaracak bu oyundan.

Her çeşit oyunu oynarım,nasıl olsa zaman bol diyorsanız eğer, The Journey’i de bitirdiğiniz oyunlarınızın arasına katmak için Playstation Store’a gidip şimdiden indirme sıranıza ekleyin diyoruz Leadergamer ailesi olarak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.