PS Plus üyeleri için bedava olacak Haziran 2021 oyunları açıklandı

PS Plus üyeleri için bedava olacak Haziran 2021 oyunları açıklandı

Bu ay Sony, PS Plus üyeliğine sahip oyuncuları için güzel bir sürpriz yaptı.

PS Plus üyeleri için her ay farklı oyunları bedava indirebilecekleri kampanyada bu ay oyuncuları güzel bir sürpriz bekliyor. PS Plus üyeleri o ay için belirlenmiş oyunları ücretsiz bir şekilde kütüphanelerine ekleyebiliyor ve üyelikleri devam ettiği sürece ekledikleri oyunlara erişim sağlayabiliyorlar. Günümüzde oyun fiyatlarının inanılmaz artışıyla beraber bunun gibi kampanyalar oyunculara güzel bir teselli veriyor. PS Plus bu Haziran 2021 ayı içerisinde de oyuncuları memnun etmenin peşinde gibi gözüküyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bu ay PS Plus üyeleri için bedava olacak oyunlar

SEGA şirketinin bir süre uykuya yatırdığı seri, Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown ile geri dönüyor. Serinin son oyunun yeniden düzenlenmiş hali olarak görünen oyun daha iyi görseller, yeni arka plan müzikleri ve yeni çevrim içi özellikler bulunduruyor. Sadece dijital ortamdan satın alınılabilecek oyun 1 Haziran 2021 tarihinde çıkacak. Oyunun PS4 platformuna özel olarak yapılmasıyla birlikte SONY oyuncularına güzel bir sürpriz olarak oyunu çıktığı ilk bir ay için PS Plus üyelerine ücretsiz yapacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Çıkar çıkmaz PS Plus üyelerine bedava olacak bir başka oyun ise Operation Tango. Bir arkadaşınızla beraber oynayabileceğiniz bu casusluk temalı eşli oyunda biriniz ajan görevinde olurken, diğeriniz hacker görevinde olacaksınız ve önünüze çıkan bulmacaları işbirliğiyle geçerek dünyayı kötü güçlerin elinden kurtarmaya çalışacaksınız. Ancak, bahsettiğimiz bir önceki oyundan farklı olarak Operation Tango sadece PS5 cihazında PS Plus üyeliğine sahip olan oyuncular tarafından ücretsiz indirilebilecek.

Son olarak da 2020 yapımlı Star Wars Squadrons bu ay Plus üyelerine bedava olacak. Hem çevrim içi hem çevrim dışı hikaye moduyla oynanabilen oyunun hikaye modu, yaklaşık sekiz saatlik bir oynanış süresi vadediyor. Aynı zamanda VR desteği de olan oyun çıktığı yılda en iyi VR/AR kategorisinde aday gösterilmişti. Eğer PS Plus üyesiyseniz ve oyunun desteklediği bir VR başlığına sahipseniz sizin için kesinlikle kaçırılmayacak bir fırsat. Ayrıca Battlefield 5, Stranded Deep ve Wreckfest Drive Hard. Die Last. için ücretsiz indirme süresi 31 Mayıs 2021’de sona erecek.

PS Plus Haziran 2021 bedava oyunlar listesi:

  • Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown (PS4 ve PS5)
  • Operation: Tango (PS5)
  • Star Wars: Squadrons (PS4 ve PS5)

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.