PlayStation Plus sisteminin Şubat 2018 ücretsiz oyunları sızdırıldı

PlayStation Plus sisteminin Şubat 2018 ücretsiz oyunları sızdırıldı

Bu gidişle sadece PlayStation Plus aboneliği yetecek.

Geçtiğimiz senelere nazaran, her ay PlayStation Plus abonelerinin ücretsiz erişimine sunulan oyunların kalitesinde gözle görülür bir yükseliş olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Ocak 2018’de önemli yapımlardan Deus Ex: Mankind Divided ve Batman: The Telltale Series’i sezon geçişiyle birlikte ücretsiz sunan PS Plus servisinin, Şubat 2018 ücretsiz oyunları da ağızları açık bırakacak gibi görünüyor. Eğer söylenti doğruysa ve böyle giderse, PlayStation 4 sahipleri, sadece PlayStation Plus aboneliğiyle bile, oyun almadan uzun süre eğlenceli vakit geçirebilirler.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PS Plus

Resmi açıklamaların gelmediğini hatırlatalım öncelikle ama önceki aylarda olduğu gibi, söylentilerin doğru çıkma payı da yüksek. Söylentiye geçecek olursak, PS Plus servisinin sunacağı Şubat 2018 oyunları Far Cry 4 ile Dark Souls II: Scholar of the First Sin olacak. Serinin yeni oyununun çıkışına kısa bir süre kala gelebilecek Far Cry 4 atağı, hiç de olasılık dışı değil. Oyun yapımcıları, mevcut serilerin yeni oyunların gelişine doğru, eski oyunlara dair çeşitli kampanyaları sıklıkla yapıyorlar. Keza Dark Souls II: Scholar of the First Sin için de aynı fikri savunabiliriz. Yakın zamanda duyurusu gerçekleşen Dark Souls Remastered için bir hatırlatma amacı taşıyabilir.

Eğer söylenti doğruysa, bu iki aday da, oyuncuların can sıkıntılarını, uzun süre alabilecek değerde oyunlar. Zaten açık dünya FPS oyunu denildiğinde ilk akla gelen serilerdendir Far Cry serisi. Serinin son oyunu Far Cry 4, açık dünyası, uzun oynanış süresi ile zamanın nasıl geçtiğini hissettirmeyecektir. Zorluğu ve farklı oynanış yapısıyla sunulan Dark Souls II: Scholar of the First Sin ise temel oyunla birlikte gelen eklenti paketlerini barındırdığından uygun bir tercih olabilir. Tabii zorlu mücadeleyi ve oyunun türünü sevenler adına, 1080p görüntü kalitesiyle harika bir deneyim yaşanabilir.

Bilmeyen varsa hatırlatalım; PlayStation Plus abonelerinin ücretsiz erişimine açılan haberimizde bildirdiğimiz oyunlar, ay boyunca bedavaya satın alınabiliyor. İsteyen üyeler oyunları indirip oynayabilirken, arzu edenler PlayStation Plus üyeleri, abonelikleri devam ettiği sürece, sistem kütüphanesinde satın alınmış olarak oyunu saklayabiliyor, dilediklerinde indirebiliyorlar. Şunu belirtmeden haberimizi bitirmeyelim, gerçekten de son dönemdeki PlayStation Plus oyunları, geçtiğimiz senelere bakıldığında bir hayli göz dolduruyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.