PS Plus Mayıs 2019 oyunları belli oldu

PS Plus Mayıs 2019 oyunları belli oldu

Ayrıca, Nisan 2019 oyunları için de hala zamanınız bulunmakta.

PlayStation, bildiğiniz üzere bir üyelik, daha doğrusu abonelik sistemine sahip. Bu abonelik sistemi sayesinde oyuncular çevrim içi oyun oynama imkanı buluyor. PlayStation Plus olarak da bildiğimiz fakat PS Plus diyerek kısaca dile getirdiğimiz bu abonelik sistemi, her ay oyunculara bedava oyunlar da vermekte. Mayıs 2019 ayının da diğer aylardan hiçbir farkı yok elbette. PS Plus Mayıs 2019 oyunları, bir video ile birlikte belli oldu. Öncelikle, bu ayın ücretsiz oyunlarının gösterilmiş olduğu video ile sizleri baş başa bırakalım. Hemen aşağıda, haberimize konuk olan videoyu paylaştık.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PS Plus Mayıs 2019 oyunları 7 Mayıs 2019 itibari ile mevcut olacak

Eğer yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz PS Plus Mayıs 2019 oyunlarının duyurulduğu videoyu izlediyseniz, zaten konuya artık fazlasıyla hakimsiniz demektir. Fakat, videoyu izleme imkanı bulunmayan takipçilerimiz de bulunuyor olabilir. Bu sebeple, ne olup bittiğini bir de biz anlatalım. Sony ekibi, bulunduğumuz ay için PlayStation 4 kullanıcılarına 2 adet oyun sunuyor. Bu oyunlardan bir tanesi Overcooked isimli bir oyunken, diğeri de What Remains of Edith Finch. Her 2 oyun da aslında kendi çaplarında güzel ve başarılı bir yapım olarak bilinmekte.

Overcooked, Team 17 tarafından oyunculara sunulmuş bir yapım. 4 kişiye kadar oyuncu, sürekli olarak gelen siparişleri hazırlayarak sunmaya çalışıyor. Panik ve acele ile birlikte stratejiyi de bir araya getirmeye çalışan bu yapım, 2. oyunu ile birlikte daha da bir beğeni kazanmayı başarmıştı. What Remains of Edith Finch ise, bizlere müthiş bir hikaye anlatan bir yapım. Oyun içerisinde, Washington’da yaşamakta olan bir ailenin başına gelen gerçekten çok garip öyküleri bizlere anlatıyor. PS Plus Mayıs 2019 oyunları bu kadardan ibaret ve 7 Mayıs 2019 tarihi itibari ile oyuncularla olacaklar.

PS Plus abonelik sistemi, geçtiğimiz ayda da oyunculara güzel yapımlar sunmuştu. Nisan 2019 ayı için sunulan ücretsiz oyunlar, Conan Exiles ve The Surge olmuştu. Eğer hala bu oyunları listenize eklemediyseniz, hala fırsatınız var. Daha fazla gecikmeden eklemenizi tavsiye ederiz. An itibari ile 1 aylık PS Plus üyeliği sadece 24 TL’lik fiyat etiketine sahip. Yani, 24 TL gibi bir fiyat ödeyerek, bu güzel oyunlara sahip olabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.