Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 26.02.2021

PS Plus Mart 2021 ayı oyunları, oyuncuları gerçekten sevindirecek gibi görünüyor. Çünkü, bu ayki PS Plus oyunları arasında Final Fantasy 7 Remake gibi önemli bir oyun da yer alıyor. Bu oyunların listesi ise, yanlışlıkla PlayStation Hollanda tarafından, ekibin Facebook sayfası üzerinden paylaşıldı. İnternete bir kere düşen bir şey, internetten kolay kolay kalkmaz bildiğiniz gibi. Bir Twitter kullanıcısı olan Nibel de, bu paylaşımı kaydedip paylaştı.

PS Plus Mart 2021 ayında başka hangi oyunları bedava verecek?

Elbette koskoca PlayStation ekibi sadece Final Fantasy 7 Remake vermeyecek bu ay. Aynı zamanda Remnant from the Ashes gibi önemli oyunları da bizlere sunacak. Bu 2 yapımın yanı sıra, Maquette ve Farpoint VR da bu ayki içerikler arasında yer alıyor. Fakat üzücü bir haberimiz var sizlere. Eğer siz de Final Fantasy 7 Remake’i PS5 üzerinde oynamak istiyorsanız, ne yazık ki ücretsiz yükseltmesi bulunmuyor bu versiyonda.

PlayStation Plus Mart 2021 bedava oyunlar listesi:

  • Final Fantasy VII Remake
  • Maquette
  • Remnant from the Ashes
  • Farpoint VR
Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.