Menü
https://leadergamer.com.tr/gta-5-openiv-modlari-geri-dondu/
Killzone Shadow Fall , Playstation Plus 25 Haziran 2017 11:35

PlayStation Plus, Japon oyunculara Killzone: Shadow Fall gibi büyük oyunlar veriyor

Killzone: Shadow Fall, Gravity Rush Remastered ve Child of Light, PlayStation Plus oyuncularına sunuluyor.


Temmuz 2017 için PlayStation Store, bizler için neler verecek, şu an bilemiyoruz ama Japon oyuncular artık biliyor. Yapılan yeni açıklamalara göre, PS Plus üyesi Japon oyunculara Killzone: Shadow Fall, Gravity Rush Remastered ve Child of Light veriyor. Peki, bu nasıl oldu? Yapılan açıklamalara göre Sony, Japon oyunculara bir anket sunmuştu ve bu ankette, oyuncuların hangi oyunları ücretsiz olarak görmek istedikleri sorulmuştu. Bu anketin sonucundan da bu 3 oyun çıktı işte. Japon oyuncular, eğer dilerlerse bu oyunları 1 Ağustos 2017 tarihine kadar indirebilecek.

PlayStation Plus, Japon oyunculara Killzone: Shadow Fall gibi büyük oyunlar veriyor

Japon PlayStation Plus üyelerine bu oyunların verilmesi, sizlerin kafasını karıştırmasın. Çünkü Asya bölgelerinde verilen oyunlar ile Batı bölgelerinde verilen oyunlar genelde aynı olmuyor. Bu yüzden, bu 3 oyunun da Temmuz 2017 sırasında bizlere verileceğini hiç sanmıyoruz. Belki aralarından 1 tanesi gelebilir, fakat hiçbir şey kesin olarak görünmüyor. Son olarak, yorumlarınızı da bekliyor olacağız: Bu oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Eğer bizlere sunulsaydı, almak ister miydiniz? Yoksa yine Sony tarafına küfürler devam mı ederdi?

Tüm bunların haricinde, En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza, Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza, Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör