Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 26.06.2022

PlayStation oyuncularının yüzünü güldüren kampanyalar sunan PS Plus avantajlarını bilmeyen yoktur muhtemelen. Her ay yepyeni oyunlar, oyunculara hediye olarak sunuluyor. Dealabs tarafından verilen bilgilere göre, PS Plus Essential paketinin Temmuz 2022 ayı içerisindeki, henüz resmi olarak açıklanmamış oyunlar sızdırıldı. Tabii, bu aşamadan sonra oyunlar değişebilir de, sızdırıldığı gibi çıkabilir de. Bunu en baştan belirtmekte fayda var. Bu uyarımızı da yaptığımıza göre, Temmuz 2022 ayı için sızdırılan PlayStation Plus Essential PS5 ve PS4 oyunlarına göz gezdirebiliriz demektir.

PS Plus Essential Temmuz 2022 PS5 ve PS4 oyunları:

  • Crash Bandicoot 4 It’s About Time (PS5 ve PS4)
  • The Dark Pictures Anthology Man of Medan (PS4)
  • Arcadegeddon (PS5 ve PS4)

Gelecek ay PS Plus Essential paketi içerisinde sunulacak oyunlardan en çok heyecan vereni, kesinlikle ama kesinlikle Crash Bandicoot 4 It’s About Time. Crash Bandicoot serisi, PlayStation sahibi olmayan oyuncular tarafından dahi sevilen bir seri sonuçta. Özellikle de eğlenceli karakteri ve güzel oynanışı ile insanın canını tekrar ve tekrar çektirmeyi başarıyor. Dahası da, PlayStation ekibi, bu ay da oyuncuların yüzünü güldürüyor. Eğer henüz görmediyseniz, Haziran 2022 oyunları da gerçekten çok iyi. Zira, aralarında birçok oyuncunun merak ettiği ve merakla beklediği oyunlar da mevcut. Dilerseniz, bir de Haziran 2022 PS Plus Essential PS4 ve PS5 oyunlarını sizlerle paylaşalım.

PS Plus Essential Haziran 2022 PS4 ve PS5 oyunları:

  • God of War (2018) (PS4)
  • Naruto to Boruto Shinobi Striker (PS4)
  • Nickelodeon All-Star Brawl (PS5 ve PS4)
Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.