Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Ahmet Can Bayrak, Editör Yazım tarihi: 02.12.2021

Hepinizin de bildiği gibi Sony, PS Plus abonelerine her ay ücretsiz oyunlar vermekte. Sony yeni Aralık oyunlarını resmi olarak duyurdu. PS Plus Aralık 2021 oyunları 7 Aralık’tan itibaren indirmeye sunulacak ve 3 Ocak 2022’ye kadar talep edilebilecek. Kasım PS Plus oyunları içerisinde üç bonus PlayStation VR oyunu içeriyordu. Bu durum Aralık ayı oyunları için de mevcut olmaya devam edecek. Aralık 2021 oyunlarının detaylarına hep beraber göz atalım. Oyunlarla ilgili resmi video ise yazı sonunda.

PS Plus Aralık 2021 oyunları Sony tarafından onaylandı

PS Plus oyunları için geçtiğimiz günlerde birkaç sızıntı gerçekleşmişti. Oyunlar açıklanmadan önce PlayStation İspanya ve Almanya Twitter hesaplarında paylaşıldı. Resmi açıklama öncesi de tanıtım videosu internette yayımlandı. Ancak Sony, sızıntıları doğrulayarak Aralık ayı PS Plus oyunlarını PS Blog’da resmi olarak duyurdu. PS Plus Aralık 2021 oyunlarında 3 adet PS4, 1 adet PS5 oyunu bulunmakta. Dahası da, Kasım 2021 oyunlarında verilen üç bonus VR oyunu hala mevcut. Bu üç oyun 3 Ocak Pazartesi gününe kadar erişilebilir olacak.

PS Plus Aralık 2021 oyunları ise şu şekilde;

Godfall: Challenger Edition(PS4,PS5)
Mortal Shell(PS4)
Lego DC Super-Villains(PS4)
The Persistence(PS VR bonus oyunu)
The Walking Dead: Saints and Sinners – Standart Edition(PS VR bonus oyunu)
Until You Fall(PS VR bonus oyunu)

Godfall: Challenger Edition(PS4,PS5)

Godfall, kahraman şövalyeler ve gizli büyülerle dolu bir fantezi evreninde geçen looter-slasher oyunu. Oyuncular ganimet peşinde koşarken aynı zamanda da düşmanları alt eder. Üçüncü şahıs kamera açısını kullanan bu aksiyon RPG oyunu bizlere güzel bir maceraya adım attırıyor. Dahası da, Challenger sürümü üç benzersiz mod içermekte. Lightbringer, Dreamstones ve Ascended Tower of Trials. Oyun nesiller arası oynamayı destekliyor. Yani PS4 ve PS5 oyuncuları çevrimiçi bu macerada karşılaşabilecekler.

Mortal Shell(PS4)

Mortal Shell, paramparça bir dünyada akıl sağlığınızı ve direncinizi test eden acımasız ve derin duygular içeren tek oyunculu bir aksiyon RPG oyunu. Üstelik insanlığın kalıntıları kuruyup çürürken düşmanlarla savaşmak zorundasınız. Dindar takipçilerin gizli kutsal mekanlarını takip edin ve gerçek amacınızı bulun.

Lego DC Super-Villains(PS4)

Bu oyunda evrenin gördüğü en iyi kötü adam olarak yepyeni bir DC Lego macerasına atılıyorsunuz. Oyuncular, oyun boyunca yepyeni bir süper kötü adam yaratacak ve oynayacak. Üstelik aksiyon dolu bir hikayede tuhaflıkları keşfedecek ve ortalığı alt üst edecek. Dahası da, ünlü DC Süper Kötüleri Joker, Harley Quinn ve Injustice League’den sayısız kahraman yer alıyor.

Kasım ayının PlayStation Plus oyunlarını indirmek için son zaman

PlayStation Plus üyeleri, Knockout City, First Class Toruble ve Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning’i oyun kitaplığınıza eklemeniz için 6 Aralık 2021 tarihine kadar zaman var. Ardından PlayStation Plus kütüphanesinden kaldırılıyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.