Project Scorpio için çıkış tarihi aralığı daralıyor

Project Scorpio için çıkış tarihi aralığı daralıyor

Konsol zaten 2017 sonbaharında çıkacak ama bize tam bir gün lazım.

E3 2017 etkinliği yavaş yavaş yaklaşıyor. Microsoft tarafı için bu etkinlik oldukça önemli çünkü Microsoft, E3 2017 sırasında Project Scorpio konsolu detaylandıracak. Konsolun oyunlarını göreceğiz, fiyatını, çıkış tarihini öğrenebileceğiz. En önemlisi de, konsolun şeklini göreceğiz. Tüm bunlar bir yana, uzun süredir ortalıkta bir söylenti dolanıyordu konsol hakkında. Birçok farklı kaynak, Project Xbox Scorpio konsolunun Ağustos 2017 sonlarına doğru çıkacağını belirtiyordu. Biz, bu söylentileri pek gerçekçi bulmadığımız için sitemizde yer vermemiştik ve bugün Windows Central cephesi bu konuda bir açıklama yaptı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Project Xbox Scorpio için çıkış tarihi aralığı daralıyor

Windows Central cephesinden gelen açıklamaya göre, Project Xbox Scorpio çıkış tarihi kesinlikle Ağustos 2017 değil. Bu tarih, konsol için inanılmaz erken ve sızdırdığı bilgilerle ün salmış olan Windows Central, konsolun çıkış tarihini bu yüzden, Ekim 2017 ile Kasım 2017 olarak gösteriyor. Zaten Microsoft tarafından da söylenmiş olan tarih, bunlara yakındı. Yine de en kesin bilgiyi muhtemelen E3 2017 sırasında alacağız çünkü dediğimiz gibi, o etkinlik sırasında Microsoft çok büyük bir ihtimalle, konsolun çıkış tarihini açıklayacak. Böylece birçok soru işareti de silinecek kafamızdan.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.