Menü
https://leadergamer.com.tr/yeni-god-of-war-gelistirilme-sureci/
Project Scorpio 20 Nisan 2017 15:30

Project Scorpio için bir satış fiyatı sızdırıldı

Bu fiyata, bu konsol mutlaka satacaktır.


Geride bıraktığımız haftalarda sistem özellikleri açıklanan Project Scorpio, geçtiğimiz günlerde karşımıza bir perakendecide çıktı. Konsolun fiyatı henüz belli değil fakat birçok analist, bu konsolun 499 dolar veya 449 dolar olacağını düşünüyor. İşte bu analistler, haklı çıkıyor olabilir çünkü bahsi geçen perakendecide, Project Scorpio için fiyat da verilmişti. Sizlerin de aşağıdaki görselden görebileceği gibi konsol, 400 euro fiyat etiketi ile mağazaya eklenmiş. 400 euro ise şu an 430 dolar yapıyor. 430 dolar ise 1568 TL yapıyor. Ülkemiz için biraz yüksek bir fiyat olsa da, yurt dışı için uygun bir fiyat, oyuncular ve analistler tarafından beklenen bir fiyat olarak görünüyor.

Project Scorpio için bir satış fiyatı sızdırıldı

Sızdırılan bu fiyata hemen inanmanızı önermiyoruz tabii ki. Çünkü Microsoft cephesinden herhangi bir resmi açıklama gelmedi bu konu hakkında. Eğer bu konsolun fiyatını merak ediyorsanız, E3 2017 etkinliğini izlemek isteyebilirsiniz. Çünkü Microsoft, E3 2017 sırasında Project Scorpio için çıkış tarihi ve fiyat bilgilerini sunacak. Ayrıca konsolun da ilk kez o etkinlik sırasında gösterileceğini düşünüyoruz. Peki, her şey bir yana, konsola biçilen bu fiyat hakkında ne düşünüyorsunuz? 400 Euro gerçekten mümkün olabilir mi bu konsol için? Eğer 400 Euro fiyat etiketi ile bu konsol çıkarsa, Sony ve PlayStation 4 Pro için durumlar ne olacaktır?

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, “Yeni Windows 10 oyun modu nasıl kullanılır? Nasıl çalışır? Ne işe yarar?” başlıklı yazımıza ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Kaan GEZER Editör