Menü
https://leadergamer.com.tr/destiny-2-bilgi-figur/
Project Scorpio 2 Nisan 2017 12:57

Project Scorpio, önümüzdeki hafta içerisinde gösterilecek

E3 2017 etkinliğini bekliyorduk biz aslında.


Microsoft, bildiğiniz üzere bu senenin sonlarına doğru yepyeni bir konsol piyasaya sürecek. Oyunculara gerçek 4K deneyimi yaşatmayı amaç edinmiş olan bu konsolun adı ise Project Scorpio. Microsoft ekibinin bu konsolu ilk olarak E3 2016 etkinliği sırasında duyurulmuştu fakat konsolun şeklini ve detaylarını o etkinlik sırasında öğrenemiştik. Aradan aylar geçti, konsol yine de gösterilmedi. Bu yüzden tüm oyuncular gözlerini E3 2017 etkinliğine dikti çünkü konsol hakkında yeni detaylar vermek için en ideal zaman, E3 2017 zamanı olarak görünüyordu. Fakat sızdırılan bilgilere göre Microsoft, E3 2017 etkinliğine kadar beklemeyecek. Project Scorpio, önümüzdeki hafta içerisinde gösterilecek.

Sizlerin de yukarıdan görebileceği gibi, oyun dünyası içerisinden sızdırdığı bilgilerle ün salan, neredeyse hiç yanlış bilgi sızdırmayan shinobi602, “Evet, önümüzdeki hafta Project Scorpio ile alakalı şeyler göreceğiz. Konsolun donanımı etkileyici görünüyor.” diyor. Tabii shinobi602 haricinde, geçen gün sizlerle paylaştığımız haberde de bu konu hakkında bilgiler vardı. Windows Central ekibi de yeni konsolun önümüzdeki hafta gösterileceğini ve Forza Motorsport 7 gibi oyunların doğal 4K çözünürlükte çalışacağını belirtmişti.

Windows Central haricinde, yine oyun dünyasından sızdırdığı bilgiler ile tanınan Jezzle, Project Scorpio hakkında bilgiler sızdırdı. Bu Twitter kullanıcısı öncelikle, Project Scorpio konsolunun önümüzdeki Cumartesi gününden önce gösterileceğini belirtti. Ayrıca bu kullanıcının dediğine göre konsolun Bluetooth desteği bulunuyor. Son olarak, yine konsolun geliştirici kitinin ön tarafında bir LED ekran bulunuyor ve bu LED ekrandan, konsolun performansı gerçek zamanlı olarak görülebiliyor.

Project Scorpio, önümüzdeki hafta içerisinde gösterilecek

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Mass Effect: Andromeda inceleme yazımıza veya Halo Wars 2 inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bir de Red Dead Redemption 2 çıkış tarihi, PC sürümü, haberleri ve diğer her şey yazımıza da göz atmayı sakın unutmayın. Oldukça işe yarar bilgiler var oyun hakkında.

Kaan GEZER Editör