Project Scorpio geliştirici kitine, bu video ile daha yakından bakın

Project Scorpio geliştirici kitine, bu video ile daha yakından bakın

Bayağı şık görünüyor konsolun geliştirici kiti.

Microsoft tarafından 2017 sonu gibi piyasaya sürülecek olan Project Scorpio, birçok oyuncu tarafından merakla bekleniyor. Bunun sebebi ise, bu konsolun 4K oyunculuk deneyimi sunacak olması. Tabii oyuncular şu an bu konsolu bekliyor ama konsolun geliştirici kiti, uzun zamandır geliştirici ekiplerin elinde. Bu kitleri zaten sizlere daha önce göstermiştik. Geçen gün ise bu Project Scorpio geliştirici kitine ait bir video yayımlandı ve oldukça şık görünen bu kiti, daha yakından, daha canlı bir şekilde görebilmiş olduk. Dilerseniz bu görüntülere öncelikle hemen aşağıdan bire göz atalım. Ardından yorumlarımıza devam ederiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Konsolun geliştirici kitinin ortaya bu şekilde tekrar çıkması ile, ortaya yepyeni tartışmalar da atıldı: Konsolun boyutu. Eğer dilerseniz hemen aşağıdaki tablomuzdan; Xbox One, Xbox One S ve Project Scorpio geliştirici kitinin boyutlarını karşılaştırabilirsiniz. Ortaya oldukça ilginç sonuçlar çıkıyor çünkü.

Project Scorpio geliştirici kiti

  • W: 23 USB-ports x 15,7 = 361,1 mm
  • H: 5,2 USB-ports x 15,7 = 81,64 mm

Xbox One S

  • W: 297mm
  • H: 65mm

Xbox One

  • W: 333mm
  • H: 78mm

Project Scorpio geliştirici kitine, bu video ile daha yakından bakın

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Call of Duty: WWII Ön İnceleme yazımıza, Outlast 2 inceleme yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.