Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Yaşar Baturalp Artar, Editör Yazım tarihi: 29.08.2019

Oyuncular tarafından oldukça beğenilen Resident Evil serisinin yeni oyunu, kısa süre içerisinde CAPCOM tarafından duyurulacak. Project Resistance adıyla anılan oyun, serinin devam oyunu olacağı gibi dönemi dolayısıyla yeni özellikler getiren üyesi de olacak. TGS 2019’dan günler sonra, 9 Eylül Pazartesi günü oyunun duyurulması bekleniyor.

Project Resistance

Oyun hakkında bildiğimiz az sayıdaki şeylerden bir tanesi, tanıtım sitesinde yer alan platform kısmından geliyor. Oyun, beklendiği gibi PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkış yapacak. TGS 2019’a katılanların yerinde deneyimleme imkanı yakalayacağı Project Resistance, Japon oyunculara şimdiden gösterilmiş durumda. Aynı imkanın ayın sonlarına doğru Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayanlar için de sağlanması bekleniyor.

Project Resistance çok yakında karşımızda olacak

Oyunun tanıtım videosu, Türkiye saati ile 18:00’da resmi Resident Evil YouTube kanalında oyunculara sunulacak. Oyunun adının ne olacağı veya içeriğinin neyi ele alacağı hakkında şu an hiçbir bilgi yok. Eğer CAPCOM başka bir proje planlamıyorsa, Amerika ve Japonya’daki oyuncular kısa süre içerisinde oyunun ne olduğunu ve neler getireceğini deneyimleyecekler.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.