Menü
https://leadergamer.com.tr/middle-earth-shadow-of-war-gorevler/
Project Cars 2 17 Haziran 2017 10:37

Project CARS 2, E3 2017 fuarında yepyeni videolarla karşımıza çıktı

Oyun oldukça etkileyici görünüyor.


Geliştirilmekte olan oyunlardan yeni görüntüler karşımıza çıktığında, hemen önceden gördüklerimiz ile kıyaslarız. Doğal olarak oyundaki gelişimi görmemizi sağlayan bu durum, geliştiricilerin de olumlu baktığı bir durum aslında. Oyunlarına dair geri bildirim almayı en çok seven ekiplerden Slightly Mad Studios, yeni oyunlarını E3 2017 fuarı sırasında oynanabilir hale getirdi. Project CARS 2, E3 2017 sürümünden videolar ile karşımızda.

Project CARS 2

Oyundan paylaşılan yepyeni videolar, bizlere oynanışı farklı şekillerde görme imkanı tanıyor. Oyundaki farklı araçlarını, detaya girmek gerekirse; McLaren 720S, Ferrari 488 GT3 ve Honda Civic GRC araçlarını bu videolarda görüyoruz. Her bir videonun farklı bir pistte geçmesi sayesinde, mekanları da tanıyoruz. Örneğin şehir haritaları ve gerçek yarış pistleri arasında büyük oynanış farkları bulunuyor. Birisinde dengeli sürmeniz gerekirken, diğerinde ise keskin dönüşlere alışmanız isteniyor.

İlk oyuna göre sürüş mekaniklerini geliştirerek karşımıza çıkan Project CARS 2, oyuncuları özellikle bu konuda sevindirmişti. Haberimizden izleyebileceğiniz oynanış videolarında da rahatlıkla görebileceğiniz değişimler, bu oyunu beğenmenizi sağlayabilir. Project CARS 2, 22 Eylül 2017 tarihinde; Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Dilerseniz haberimizde hemen aşağıdan ve hemen yukarıdan veya bir sonraki sayfaya ilerleyerek videoları izleyebilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yaşar Baturalp Editör