Menü
https://leadergamer.com.tr/half-life-3-ciksaydi-sonu-olmayacakti/
Project Cars 2 18 Temmuz 2017 17:08

Project CARS 2, ilk oyundaki bazı teknolojik özelliklere sahip değil

Seri ilerledikçe, teknolojik olarak da ileri gitmemiz gerekiyordu ama Project CARS 2 ile bu durum, böyle olmayacak.


Project CARS 2 birçok oyuncuya sunuldu ve internet, yeni görseller ve oynanış videoları ile doldu. Fakat bu görsel ve videolarda dikkatleri çeken bir şeyler vardı: İlk oyundaki bazı efektler, Project CARS 2 oyununda görünmüyordu. Bu efektlerden en dikkat çekeni, araba ışıklarının yağmurlu yollarda yere yansıması idi. Project CARS  oyununda bu efekt, çok güzel ve kaliteli bir şekilde oyunculara sunulurken; Project CARS 2 oyununda böyle bir efekt/yansıma görünmüyor. Tek problem bu da değil, ayrıca yine yağmurlu havalarda, yağmur havuzcukları arabalara ve yollara yansımıyor. Bu özellik, yine ilk oyunda bulunuyordu fakat ikinci oyunda bulunmuyor.

Project CARS 2, ilk oyundaki bazı teknolojik özelliklere sahip değil

Şu an oyunculara sunulan Project CARS 2, geliştirilme sürecinde olan bir oyun şeklinde gözüküyor ve oyunun geliştiricileri, saydığımız bu eksik özellikleri, bir güncelleme ile oyuna ekleyebilir. Tabii bunun olasılığı nedir, şu an bilemiyoruz. Project CARS 2 hakkında daha önce, “Ünlü forum sitesi NeoGAF üyelerinden TheAdmiester ve The Rayge, oyun içi bazı ekran görüntüleri paylaştılar. Rayge adlı üyenin kullandığı bilgisayarda, ekran kartı olarak NVIDIA Titan XP ve işlemci olarak Intel Core i7-6850K bulunuyordu. Bunlar, piyasada bulunan neredeyse en gelişmiş bilgisayar parçaları. Oyunu 4K çözünürlükte oynayan RaygeUltra ayarlarda 120 FPS aldı. Bu sayı, yağmurlu havalarda 80-90 FPS değerlerine kadar düştü ama yine de NVIDIA Titan XP için oldukça iyi bir performans. Rayge adlı kullanıcı, kendi YouTube kanalından bir de 4K oynanış videosu paylaştı. Ayrıca oyunun geliştiricisi Slightly Mad StudiosProject CARS 2‘nin AMD ekran kartlarında daha iyi performans göstereceğini söyledi. Project CARS 2, 22 Eylül 2017 tarihinde, PlayStation 4Xbox One ve PC için piyasaya sürülecek.” demiştik. Hatırlatmakta fayda var.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Bu sayede, eğlenceli PlayStation 4 oyunları bulabilirsiniz. Tabii bu oyunları 4K ve HDR kalitesinde oynamak istiyorsanız, sizlere en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımızı önerebiliriz. Eğer 4K ve HDR meraknız yoksa, en iyi oyun televizyonları yazımız da işinizi görebilir. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör