Menü
https://leadergamer.com.tr/project-scorpio-gelistirici-kiti/

Project CARS

Yapımcı Slightly Mad Studios
Dağıtımcı Slightly Mad Studios
Tür
Çıkış Tarihi 8 Mayıs 2015
Project Cars 2 12 Nisan 2017 19:32

Project CARS 2, bizlere Rallycross heyecanı sunacak

Bu motor sporunun tanıtım videosunun yanı sıra, yeni fotoğraflar da paylaşıldı.


Paylaşılan görseller ve tanıtım videolarıyla hepimizi heyecanlandırmayı başaran Project CARS 2 gün geçtikçe farklı haberler ile karşımıza çıkıyor. Oyunun geliştiricisi Slightly Mad Studios tarafından paylaşılan 4K çözünürlükteki tanıtım videosu ile birlikte oyunun yeni bir içeriği daha duyurulmuş oldu. Dünyaca ünlü ve aksiyon dolu bir motor sporu olan Rallycross heyecanı oyunda bizleri bekliyor olacak. Bütün bunların yanı sıra yepyeni görüntüler de oyuncuların beğenisine sunuldu.

Project CARS 2 Rallycross

Pek çok farklı oyun ile karşılaşacağımız 2017 yılının sonlarına doğru çıkışını gerçekleştirecek olan Project CARS 2, motor sporu hayranlarını sevindirmeyi başardı. Basın açıklamasına göre, toprak yollardaki aksiyon dolu yarışlar ve asfalt yolların yüksek hızlı heyecanını harmanlayan Rallycross; yaklaşık 21 metrelik atlayışlar, engeller ve çok yakınınızda bulunan diğer sürücüler ile sizleri zorlayacak. Üstelik bunları pek çok lisanslı araba ve şarkı ile birlikte yapmak yarış atmosferini oldukça güçlendirecek.

Geliştirici Slightly Mad Studios’un bizlere bir diğer sürprizi ise oyundaki bütün sürüş mekaniklerinin, fizik elementlerinin geliştirilmiş olmasının yanı sıra dünyaca ünlü Rallycross ekibi OMSE Rallycross ile anlaşma sağlamış olması. Çok daha gerçekçi, isabetli davranışların oyuna eklenmesi için yıldız yarışçılar Mitchell deJong ve Oliver Eriksson’ın deseği alınıyor. Hemen aşağıdan oyunun yeni tanıtım videosunu izleyebilir, diğer sayfalara ilerleyerek görselleri görüntüleyebilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, en iyi Xbox One oyunları listemize ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Yaşar Baturalp Editör