Menü
https://leadergamer.com.tr/call-of-duty-ww2-zombi-videosu-sizdirildi/
Project Cars 2 15 Temmuz 2017 21:37

Project CARS 2, NVIDIA Titan XP ile 120 FPS performans veriyor

Oyunun en yüksek grafik ayarlarında, 4K çözünürlükte veriliyor bu performans.


Project CARS, simülasyon yarış oyunları arasından sıyrılmış, ses getirmiş bir yapımdı. Oyun, grafik ve oynanış yönünden oldukça iyiydi. Ancak NVIDIA ile anlaşmalı olan oyun, AMD‘nin eski nesil ekran kartlarında FPS düşüşleri ve bazı optimizasyon sorunlarına yol açıyordu. Yeni gelen bilgiler ışığında, devam oyunu Project CARS 2‘nin ilk oyundan kat kat daha iyi optimizasyona sahip olduğunu görebiliyoruz. Project CARS 2‘den beklentimiz, ilk oyunun üzerine çıkmış bir yapım olmasıdır kuşkusuz ve evet, Project CARS 2, NVIDIA Titan XP ile 120 FPS performans veriyor.

Project CARS 2 NVIDIA Titan XP

Ünlü forum sitesi NeoGAF üyelerinden TheAdmiester ve The Rayge, oyun içi bazı ekran görüntüleri paylaştılar. Rayge adlı üyenin kullandığı bilgisayarda, ekran kartı olarak NVIDIA Titan XP ve işlemci olarak Intel Core i7-6850K bulunuyordu. Bunlar, piyasada bulunan neredeyse en gelişmiş bilgisayar parçaları. Oyunu 4K çözünürlükte oynayan Rayge, Ultra ayarlarda 120 FPS aldı. Bu sayı, yağmurlu havalarda 80-90 FPS değerlerine kadar düştü ama yine de NVIDIA Titan XP için oldukça iyi bir performans. Rayge adlı kullanıcı, kendi YouTube kanalından bir de 4K oynanış videosu paylaştı. Ayrıca oyunun geliştiricisi Slightly Mad Studios, Project CARS 2‘nin AMD ekran kartlarında daha iyi performans göstereceğini söyledi. Project CARS 2, 22 Eylül 2017 tarihinde, PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya sürülecek.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Bu sayede, eğlenceli PlayStation 4 oyunları bulabilirsiniz. Tabii bu oyunları 4K ve HDR kalitesinde oynamak istiyorsanız, sizlere en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımızı önerebiliriz. Eğer 4K ve HDR meraknız yoksa, en iyi oyun televizyonları yazımız da işinizi görebilir. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

 

Hasan Polat Editör