Menü
https://leadergamer.com.tr/sniper-ghost-warrior-3-mp-ertelendi/

Project Cars 2

Yapımcı Slightly Mad Studios
Dağıtımcı Slightly Mad Studios
Tür
Çıkış Tarihi 2017
Project Cars 2 26 Nisan 2017 17:03

Project CARS 2 için yepyeni görseller yayımlandı

Yarış pistleri ve araçlar görünüyor bu görsellerde.


Slightly Mad Studios, 2017 sonunda PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürecekleri Project CARS 2 için yepyeni görseller yayımladı. Bu görsellerde özellikle araçlar ve yarış pistleri görünüyor. Araçlardan bahsedecek olursak; Jaguar XJR9, Nissan Skyline Silhouette Formula, Nissan Skyline R34, Audi R8 V10 Plus, Mitsubishi Lancer Evolution, KTM X-Bow GT4, Jaguar XJ220S TWR ve Ford Focus RS araçlarını görebilmek mümkün. Pist olarak da Long Beach karşımıza çıkıyor.

Project CARS 2 duyurusu 2015 senesinde yapılmıştı ve o günden beri bu kadar çok yenilik görmüyorduk oyun hakkında. Duyuru haberimizde ise, “İlk oyunun büyük bir başarı yakalaması ardından, geliştirici ekip olan Slightly Mad Studios serinin yeni oyunu olan Project Cars 2’yi duyurdu. Bir önceki oyunda olduğu gibi yine bağış yöntemi ile geliştirilecek olan Project Cars 2, bir önceki oyundan daha geniş bir şekilde karşımıza çıkacak. Oyun, karşımıza 50 benzersiz mekan, 200’den fazla yarış pisti ile çıkacak. Bu pistler tabii ki farklı yapılara sahip olabilecek. Ayrıca her pisti, her hava durumunda ve her zamanda oynayabileceğiz. 40 fazla araba tipinden, 200 farklı araba bulunduracak olan oyun içerisinde daha önce hiç görmediğimiz yasaklanan arabaları veya konsept arabaları da barındıracak. Ayrıca oyunun kariyer modu bu sefer çok daha detaylı olacak.” demiştik.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, Outlast 2 inceleme yazımıza ve Call of Duty: WWII için neden heyecanlanmamanızı söylediğimiz fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Kaan GEZER Editör