Project CARS 2, 8K çözünürlük ile 60 FPS olarak oynandı

Project CARS 2, 8K çözünürlük ile 60 FPS olarak oynandı

Bu görüntüler ise haberimizde.

Bir YouTube içerik üreticisi olan DudeRandom84, yüksek seviyeli donanımı ile Project CARS 2 oyununu en yüksek grafik ayarlarında, 8K çözünürlük ve 60 FPS değerleri ile oynadı. NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti ekran kartını en güncel sürücüler ile kullanarak bu videoyu çeken DudeRandom84, normal hava şartlarında oyunu 60 FPS olarak tutmayı başarıyor. Fakat işin içine dinamik hava koşulları girdiğinde veya sadece yağmur yağmaya başladığı zaman FPS değeri 50 ile 55 arasında değişmeye başlıyor. Günümüzde en fazla ekran kartı isteyen yarış oyunlarından olan Project CARS 2, yine de bu videoda harika görünüyor. Eğer dilerseniz sizler de hemen aşağıdan bahsettiğimiz bu videoya göz atabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Project CARS 2, 8K çözünürlük ile 60 FPS olarak oynandı

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.