Menü
https://leadergamer.com.tr/call-of-duty-ww2-battlefield-1-2/

Call of Duty WW2

Yapımcı Sledgehammer Games
Dağıtımcı Activision
Tür
Çıkış Tarihi 3 Kasım 2017
Call of Duty: WWII , Prison Break 28 Nisan 2017 20:30

Ünlü Prison Break aktörü, Call of Duty: WWII senaryosunda olabilir

Ayrıca Browning M1918 BAR silahı da oyun içerisinde göründü.


Daha önce Prison Break: Sequel ve Prison Break: The Final Break yapıtlarında yer almış ünlü aktör Robert Knepper, Call of Duty: WWII senaryosunda olabilir. Prison Break dizisinde Theodore ‘T-Bag’ Bagwell rolü ile tanınan bu isim, Fransız bir sitenin raporlarına göre oyunun senaryosunda bulunuyor. Jeuxactu raporlarına göre, içerisinde bizlerin de yer almış olduğu Call of Duty: WWII ön gösterimi sırasında bu karakterin çizimi görüldü. İşin ilginç tarafı ise, bu çizimleri başka kimsenin görmemiş olması.

Ünlü Prison Break aktörü, Call of Duty: WWII senaryosunda olabilir

Jeuxactu raporlarına göre Prison Break: Sequel ve Prison Break: The Final Break ile tanınmış olan Theodore ‘T-Bag’ Bagwell, Call of Duty: WWII senaryosunda oldukça önemli bir role sahip olacak fakat bu rol henüz bilinmiyor. Aynı şekilde bu karakterin, oyun içerisindeki zombi modunun senaryo içerisinde olacağı da söyleniyor. Fakat hiçbir resmi bilgi bulunmuyor. Bu yüzden, tüm bu bilgileri birer söylenti olarak almak gerekiyor ve resmi bir açıklama beklemek gerekiyor.

Tüm bu söylentiler ardından, oyun hakkında somut bir şey de bulunuyor: Browning M1918 BAR. Reddit üzerinde şahin gözlü bir oyuncu, oyunun yayımlanan tanıtım videosu sırasında yerde yatan bir Browning M1918 BAR gördü ve bunu Reddit üzerinden de paylaştı. Dilerseniz bu silahın göründüğü ana sizler de hemen aşağıdan bakabilirsiniz. Görünen o ki Browning M1918 BAR silahında yardımcı ayaklar, bipod da bulunuyor. En azından bizler öyle gördük.

Ünlü Prison Break aktörü, Call of Duty: WWII senaryosunda olabilir

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Call of Duty: WWII Ön İnceleme yazımıza, Outlast 2 inceleme yazımıza ve Call of Duty: WWII için neden heyecanlanmamanızı söylediğimiz fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Kaan GEZER Editör