Prisma nihayet Android için de çıktı!

Prisma nihayet Android için de çıktı!

Android kullanıcıları için bekleyiş sona erdi.

iOS’a çıkışını yaptığı günden beri bayağı bir popüler olan fotoğraf efekt uygulaması Prisma, sonunda Android için de çıkışını yaptı. Sıradan bir fotoğrafı bile sanat eserine çevirebildiğimiz uygulama, herkes tarafından çok sevildi tabii ki ve Android kullanıcıları, belirli bir süre bu keyiften yoksun kaldı. Bu yoksunluk sona erdi ve uygulama artık Play Store’dan indirilebilir durumda.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Prisma

Şu an itibariyle Prisma için App Store’da yapılan 2200’den fazla inceleme mevcut ve ortalama olarak 5 yıldız ile değerlendirilen nadir fotoğrafçılık uygulamalarından biri durumunda. Merak ediyorsanız söyleyeyim, iOS ve Android versiyonları arasında bir farklılık bulunmamakta. Her zamanki gibi galeriden fotoğraf seçebilir ya da o anı ölümsüzleştirip elinizdeki fotoğrafı da bir sanat eserine çevirebilirsiniz. Uygulamada 40’dan fazla filtre mevcut ve her biri ortaya çok farklı sonuçlar çıkarıyor.

Fotoğraflarınızın çözünürlüğü arttıkça, uygulamanın işlem süresi uzuyor ancak kesinlikle beklemeye değer sonuçlar alıyorsunuz. Bekleme süresine çözüm olarak fotoğrafların boyutunu küçültmeyi deneyebilirsiniz. Uzun süren fotoğraf düzenlemelerinden dolayı telefon şarjının da epey bir harcandığını da belirtmek isterim. Daha fazla beklemek istemiyorsanız ve bana bu kadar bilgi yetti diyorsanız, sizi artık şuraya alalım.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.