Prey için paylaşılan bir gönderi, yolda olan yeni içeriklere bir işaret olabilir

Prey için paylaşılan bir gönderi, yolda olan yeni içeriklere bir işaret olabilir

Gerçekten dışarıda ne olduğunuz biliyor muyuz?

Çıkışı üzerinden neredeyse 1 yıl geçmiş olmasına rağmen, hala canımız ciğerimiz olan Prey hakkında bir haberimiz olacak sizler için. Şu anda oyun ile aranız nasıl bilemiyoruz, fakat yakın bir tarihte tekrar yanaşabilirsiniz kendisine. Tabii, kesin bir bilgi yok henüz, sadece bir tahmin. Hem de, kesinlikle gerçekleşmesini isteyeceğimiz bir tahmin. Eğer tahminlerimiz doğru çıkarsa, yakın bir tarihte bizleri yepyeni Prey içerikleri bekliyor olabilir. En azından, oyuna ait olan resmi Twitter sayfasında paylaşılmış olan bir gönderi, içimizde kalmış olan bu hevesi bir anda canlandırdı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Prey için ufukta yepyeni içerikler görünüyor olabilir

Biz bu kadar heyecanlandık, fakat bir sorun bakalım, neden böyle heyecanlandık? Boş yere heyecanlanmadık sonuçta. Prey’in resmi Twitter sayfasında paylaşılmış olan bir gönderiden bahsetmiştik. Kendisini, haberimizin en sonunda görebilirsiniz. Resmi Twitter sayfasında paylaşılan gönderide, “Gerçekten dışarıda ne olduğunu biliyor muyuz?” sorusu ve güzel bir GIF bulunuyor. Önce Transtar yazılı bir panele, ardından ise Ay’a dönüyor kamera. Gönderi içerisinde sorulan soru, henüz her şeyi görmediğimizi anlatıyor tahminimizce ve muhtemelen şu ana kadar gördüklerimizden daha fazlası bulunuyor planlarda.

Heyecanlanmakta pek de haksız sayılmayız artık değil mi? Yani, Prey’in kendine ait resmi Twitter sayfasında böyle bir gönderi paylaşılmış olması, yüksek ihtimalle bir şeylere işaret ediyordur diye düşünüyoruz. Bakalım, gelecekte ne gibi duyurularla daha karşılaşacağız oyun hakkında? O zamana kadar sabırla beklememiz gerekli ne yazık ki. Peki, siz yepyeni içeriklerle dolu bir Prey ek paketine ne dersiniz? Fikirlerinizi bizimle yorumlarda paylaşabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.