Prey, şimdi de 11 dakikada bitirildi

Prey, şimdi de 11 dakikada bitirildi

Önce 44 dakika, sonra 20 dakika, şimdi de 11 dakika. Yakında oyunu açmadan bitirecekler herhalde.

5 Mayıs 2017 tarihinde piyasaya çıkan ve bizler tarafından da çok sevilen Prey, oyuncu topluluğundan da büyük ilgi gördü. Bu topluluklardan bir tanesi ise SpeedRun topluluğu idi. Oyun, çıktıktan sadece 2-3 gün sonra, 44 dakikalık dünya rekoru bir sürede bitirilmişti. Bu rekorun üstünden daha 24 saat geçmeden, aynı kişi, bu sefer de 20 dakikada bitirmişti oyunu. Bugün ise, başka bir oyuncu, aynı oyunu 11 dakikada bitirdi. Dilerseniz oyunun 11 dakikada bitirilişini, hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. Çok vaktinizi almayacaktır.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ortalama 20 saatlik bir deneyim sunan Prey, SpeedRun çılgınlığı ile şu an 11 dakikada bitirildi ve eminiz ki, bazı oyuncuları bu rekoru da kırmaya çalışacaktır. Şu anki rekoru elinde taşıyan isim ise, bir YouTube içerik üreticisi olan Bjurnie. Tabii oyun, henüz ilk gün güncellemesi haricinde başka bir güncelleme almadı. Bu yüzden oyun içerisinde bu kadar hata olmasını ve oyuncuların, bu hataları kullanarak, oyunu 11 dakikada bitiriyor olmasını normal görünüyoruz. Bakalım oyuna gelecek güncellemeler sonrasında da, bu şekilde rekorlar görebilecek miyiz? Sonucunu büyük bir merakla bekliyor olacağız.

Prey, şimdi de 11 dakikada bitirildi

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.