Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 03.01.2017

Yani Dishonored 2 gibi olmayacak.

Prey, bildiğimiz gibi Dishonored 2'nin de yapımcısı olan Arkane Studios tarafından yapılmakta. Arkane Studios bu iki proje için tamamen iki farklı ekip görevlendirmiş olsa da Dishonored 2'nin PC versiyonundaki problemler oyuncuların Prey'e olan yaklaşımını etkilemekte. Oyuncuları rahatlatan açıklama ise Raphael Colantonio'dan geldi.

Kısaca Dishonored 2 ile ilgili yaşadıkları değinen Raphael Colantonio "Geliştirme sürecinde özellikle PC'de nelerle karşılaşılacağını bilmek zor, göz önüne alınması gereken birçok ayar var" şeklinde konuştu.

Dishonored 2 için "Ne yazık ki yapabileceğimiz bir şey yok, satışa sürüldükten sonra farkedilen hatalar şuanda yamalandı ve oyun düzgünce çalışıyor" şeklinde konuşan Raphael Colantonio, Prey'in de aynı dertten muzdarip olmaması için iki kat özenle çalıştıklarını ve Prey'in Cryengine gibi daha oturmuş bir oyun motoru kullanmasının da kendi avantajlarına olduğunu belirtti.

Prey bu yıl içerisinde PC, Xbox ve PlayStation için raflarda olacak. Bu sene içerisinde çıkacak diğer oyunlara ise buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.