Prey, 44 dakikada bitirildi

Prey, 44 dakikada bitirildi

İlk SpeedRun denemesi, 44 dakikada sonuçlandı. Herhalde daha kısa sürede bitiren de çıkacaktır.

Prey, resmi çıkışını 5 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleştirdi. Bizler, yaklaşık 10 saat civarı oynadık oyunu ve inceleme yazımız da bitmek üzere. Tüm bunları, 4 Mayıs 2017 tarihinden beri yapıyoruz tabii. Fakat bazı oyuncular, bizim kadar yavaş hareket etmiyor. Çünkü Prey için ilk SpeedRun denemelerinden bir tanesi bitti ve DraQu isimli YouTube içerik üreticisi, oyunu tam 44 dakikada bitirmeyi başardı. Dilerseniz bu 44 dakikalık oynanış videosunu, sizler de hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. Eğer oyunu halihazırda bitirdiyseniz veya en azından ilk bölümleri oynadıysanız, izlemenizi öneririz çünkü birkaç önemli oyun açığı görünüyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sizlerin de yukarıdan görebileceği gibi, oyunun ilk SpeedRun denemelerinden bir tanesi, dünya rekoru ile sonlandı. Önümüzdeki günlerde bazı oyuncular, 44 dakikalık bu rekoru da mutlaka geçecektir. Bunları da size aktarmaya çalışıyor olacağız. Bu sırada, sizler de bu SpeedRun girişimi hakkındaki yorumlarınızı, bizlere aktarabilirsiniz. Hatta kendiniz de bir SpeedRun girişimi deneyebilirsiniz. Sonuçlarını çok büyük bir merakla bekliyor olacağız.

Prey, 44 dakikada bitirildi

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.