Prey, şimdi de 20 dakikada bitirildi

Prey, şimdi de 20 dakikada bitirildi

Daha dün 44 dakikada bitirilmişti.

Geçen gün sizlere sunduğumuz bir haberde, yeni çıkan Prey isimli oyunun 44 dakikada bitirildiğini rapor etmiştik. 20 saatlik bir oyunun 44 dakikada bitirilmesi, tabii ki çok etkileyici idi. Hatta biz de, “Prey, resmi çıkışını 5 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleştirdi. Bizler, yaklaşık 10 saat civarı oynadık oyunu ve inceleme yazımız da bitmek üzere. Tüm bunları, 4 Mayıs 2017 tarihinden beri yapıyoruz tabii. Fakat bazı oyuncular, bizim kadar yavaş hareket etmiyor. Çünkü Prey için ilk SpeedRun denemelerinden bir tanesi bitti ve DraQu isimli YouTube içerik üreticisi, oyunu tam 44 dakikada bitirmeyi başardı.” yazmıştık bu konuda.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sizlerin de yukarıdan görebileceği gibi, 44 dakikalık SpeedRun denemesinin üstünden daha 24 saat geçmeden, yine başka bir SpeedRun girişimi gerçekleştirildi ve bu sefer oyun, 20 dakikada bitirildi. Hem de bu girişim, oyunu 44 dakikada bitiren kişi tarafından gerçekleştirildi. Geçen günkü 44 dakikalık girişim ile, bugünkü 20 dakikalık girişimi karşılaştırdığımız zaman, yeni videoda daha fazla hata görüyoruz. İzlemesi pek keyifli olmasa da, SpeedRun severler için güzel görüntüler olsa gerek.

Prey, şimdi de 20 dakikada bitirildi

Peki, sizler bu tip SpeedRun girişimleri hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce bu tip şeyler eğlenceli mi? İzlemesi keyif veriyor mu? Yorumlarınızı bekliyor olacağız. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.