Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 31.05.2020

Poly Bridge 2 oyununun PC için resmi olarak piyasaya sürüldüğü ve şimdi hem Steam‘de hem de Epic Games Store‘da mevcut olduğu için bu mimari ve mühendislik becerilerinizi test etme zamanı.

Poly Bridge serisine aşina olmayanlar için kısaca anlatalım. Oyun oyuncuların zaman testine ve araç ağırlıklarına dayanacak köprüler yapmak için geometri ve fizik kullanarak farklı zorluk derecelerinde boşluklar arasında köprüler kurdukları ilginç bir küçük bulmaca ve köprü oluşturma simülatörüdür.

Orijinal oyun 2016 yılında piyasaya sürüldü ve bugüne kadar yaklaşık üç milyon sattı. Bağımsız geliştirici Dry Cactus o zamanlar özel bir şey yarattı ve Poly Bridge 2 ile daha fazla zevk aldılar. Yeni özellikler arasında yeni seviyeler, yeni oyun içi mekanikler, köprüler ve araç zıplaması gibi yayların eklenmesi gibi özellikler bulunuyor. Ayrıca geliştirilmiş bir fizik motoru, atölye hikayeleri ve daha fazlası bulunuyor.

Akustik gitarist ve besteci Adrian Talens bir kez daha orijinal oyundan bir buçuk saatten uzun süren yeniden düzenlenmiş 18 versiyonun yanı sıra 13 yeni parça ve içeren ortam ve rahatlatıcı tam uzunlukta film müziği sunuyor.

Sandbox modu, Atölye hikayeleri ve küresel liderlik tablosu Poly Bridge 2’yi ilk oyunun hayranları için bir zorunluluk haline getirmek için oyunu tamamlıyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.