Menü
https://leadergamer.com.tr/ark-survival-evolved-xbox-one-x-60-fps/
Playerunknown's Battlegrounds , PUBG 18 Ekim 2017 15:45

Politikacılar, ellerinde altın tava ile PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu hakkında konuşuyor

Hayır, tamamen normal bir olay bu.


PlayerUnknown’s Battlegrounds oldukça popüler bir oyun fakat bu oyunun popülerliğinin bu sınıra geleceğini hiç tahmin etmemiştik. PUBG olarak da kısaltılan PlayerUnknown’s Battlegrounds şimdi Güney Kore politikacılarının ağzında. Öyle ki bu politikacılar, PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun başarısından bahsetmek için toplantılara veya görüşmelere, ellerinde altın tava ile gidiyorlar ve oyunu anlatıyorlar. Tabii bunların hepsinin bir de nedeni var.

PUBG

PlayerUnknown’s Battlegrounds, Güney Kore temelli bir oyun. En azından oyunun geliştirici şirketinin temeli Güney Kore’de. Böyle olunca, ülkenin de büyük bir gururu haline geliyor oyun. Çünkü PUBG, 15 milyondan fazla satıp, anlık 2 milyon oyuncuya da ev sahipliği yapmış, geniş ve popüler bir oyun. Dong Sub Lee isimli bir politikacı da yapılan bir politik görüşmeye gitti. Bu görüşmeye elinde altın tava ile giden Dong Sub Lee, PUBG oyununun başarısından bahsetti politikacılara. Çünkü Dong Sub Lee isminin yorumlarına göre Güney Kore devletinin bu oyuna maddi ve manevi yardım yapması gerekiyor. Bu şekilde oyun çok daha iyi yerlere gelebilir.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, direkt bir WWE oyunu arıyorsanız, güreşmek istiyorsanız da WWE 2K18 güreşçi listesi, ek paketleri, rehberleri, ipuçları ve daha fazlası yazımıza göz atmayı unutmayın.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör