Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Ferhat Can Koyuncu, Editör Yazım tarihi: 23.06.2021

Tencent Games bünyesinde olan Timi Studio Group ekiplerince geliştirilen Pokémon Unite çıkış tarihi açıklandı. Nihayet beklediğimiz Pokémon Unite çıkış tarihi Nintendo ve mobil için farklı olsa da oyun çapraz oynamayı destekleyecek ayrıca oyun ücretsiz olacak. Çapraz oynama özelliğine sahip olacak oyun gerçek zamanlı ve takım tabanlı savaş içerecek. Pokémon Unite hakkında elde ettiğimiz tüm bilgileri sizler için derledik.

Pokémon Unite çıkış tarihi Temmuz 2021

Pokémon oyunu Temmuz 2021 tarihinde Nintendo Switch için çıkış yapacak. Eylül 2021 tarihinde ise oyun iOS ve Android cihazlarında yer alacak. Pokémon Unite, okyanusun keşfedilmemiş sınırında olduğu söylenen bir ada olan Aeos Adası’nda yer alan Unite Battles turnuvalarında geçiyor. Unite Battles, Eğitmenlerin ve onların Pokémonlarının 5’e 5 takım savaşlarında rekabet ettiği yerdir. Amacımız belirli süre içerisinde diğer takımdan daha yüksek puan almak. Takımınıza puan kazandırmak için, eğitmen veya vahşi Pokémon ile savaşarak Aeos enerjisi toplamak ve ardından bu enerjiyi rakip takımın hedef bölgelerinden birine yüklemek olacak. Unite Battles çeşitli stadyumlarda gerçekleşir ayrıca her stadyumun kuralı farklıdır.

Oyunda birçok farklı Pokémon görünecektir. Her türün güçlü ve zayıf yönleri bulunmamakla birlikte, her Pokémonun oyun stilini yansıtan kendi benzersiz istatistikleri ve rolü vardır. Size en uygun olan Pokemonu bulmak için çeşitli Pokémonlarla pratik yapmanız gerekecek. Bir Pokémon kullanmak için o Unite lisansına sahip olmanız gerekir. Oyunda üç tür oyun içi para birimi bulunuyor. Aeos mücevherleri, Aeos jetonları ve Aeos biletleri. Aeos jetonları ve Aeos biletleri oyun oynayarak elde edilebilirken mücevherler ücretli olacak. Unite lisanslarını almak için oyuncular Aeos jetonlarını veya Aeos mücevherlerini kullanabilecekler.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.