Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 28.02.2019

Nintendo ekibi, Nintendo Switch platformu için gelecek olan ve bizlere 8. nesil pokémonları sunacak olan yeni oyunlarını duyurdu. Yayınlanan Pokémon Direct yayını esnasında gösterilen oyunlar Pokémon Sword ve Pokémon Shield adını taşımakta. Bu 2 oyun için ayrıca görsel anlamda bizlere şölen olarak sunulmuş olan görseller de paylaşıldı. Hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz şey, Nintendo ekibinin Pokémon Sword ve Pokémon Shield duyurusunu yapmış olduğu video. Sizlere bahsettiğimiz görseller, haberimizin en sonunda.

Pokémon Sword ve Pokémon Shield bizlere 8. nesli getiriyor

Yukarıda sizlerle fragmanını paylaşmış olduğumuz Pokémon Sword ve Pokémon Shield, bizlere 8. nesil pokémonları getirmekte. Oyuna başladığınızda sizlere sunulacak olan pokémonlardan ilki Grookey, 2.’si Scorbunny ve sonuncusu Sobble. Başlangıç pokémonlarının türleri, her nesilde olduğu gibi standart. Oyunun hikayesi, İngiltere’de, uydurma bir yer olan Galar isimli bölgede geçecek. Hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz Pokémon Sword ve Pokémon Shield galerisine bir göz gezdirin. Yolda olan yapımların bizlere ne sunacağı ile ilgili detayları o görsellerde görebilirsiniz. Ayrıca, Pokémon Sword ve Pokémon Shield bizlerle 2019 yılı içerisinde buluşacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.