Pokémon şirketi yeni bir kart oyunu uygulaması planlıyor olabilir

Pokémon şirketi yeni bir kart oyunu uygulaması planlıyor olabilir

Aslında, hiç de fena fikir değil.

Söylenilenlere göre, bir Pokémon kart oyunu uygulaması şu anda yapım aşamasında olabilir. En azından The Wall Street Journal‘ın raporları öyle söylüyor. Aslında, zaten halihazırda bir Pokémon kart oyunu uygulaması, iOS ve Android cihazlar için mevcut, fakat Pokémon GO‘nun bu aşırı iyi derecedeki başarısı, daha yeni oyunlar, uygulamalar ve fikirlerin yoluna ışık tutmuş olabilir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Pokémon

Yapılan raporlarda, “Olayla alakası olan iki kişinin söylediğine göre, Pokémon şirketi yeni bir kart oyunu uygulaması planlıyor. Şirket, çoktan oyuncuların toplayıp karşılaşmalarda kullanabileceği fiziksel kartlar yapıyor.” denildi. Ayrıca raporda şirket adına konuşan birinin bu yorumları reddettiği de belirtilmiş. Yani, bütün bunlar sadece birer söylentiden ibaret olabilir.

Yeni bir kart oyunu aslında hiç de fena bir fikir sayılmaz. Zaten halihazırda üretilen kartlar mevcut, hatta birçoğumuz da bu kartları uzun süre biriktirmişizdir. Bütün bu toplanabilir kartları, bir kart oyunu uygulaması ile kullanabileceğimiz bir oyun, güzel olabilir. Fakat, sanıyoruz ki ilk önce Pokémon GO‘nun güzelce bir tamamlanması ve oyunculara tam anlamıyla bir tecrübe sunması daha mantıklı bir seçenek olurdu. Zira, uygulamanın ciddi anlamda çok fazla eksiği var. Kötü değil, tam tersine mükemmel bir oyun, fakat eksiği çok fazla.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.